Yakıt Seviye Sensörü

Ürün Özellikleri

Kapsamlı Destek

Yüksek Uyumluluk

Kullanım Alanları

Filo Yönetimi

Araç Takip

Lojistik Yönetimi

Yakıt Seviye Sensörü

Yakıt seviye sensörü cihazı firmamızda satışı gerçekleştirilmekte olan üstün kaliteye sahip araç aksesuarlarından biridir. Her türlü araç için yakıt deposundaki faaliyetlerle ilgili verilerin ve anlık yakıt seviyesinin bilgisini kullanıcılara iletir. Hatasız bir ölçüm yapan sensörümüz etkileyici bir çalışma sistemine sahiptir. Bu nedenle kullanıcıların tamamında %100 müşteri memnuniyeti oluşturur. Aynı zamanda bütçe dostu bir fiyatlandırmaya sahip olması da onu başarılı bir yakıt seviye sensörü yapan özellikleri arasında yer almaktadır. Üstelik bu ayrıcalığı sayesinde en uygun fiyata en iyi hizmet sunulmaktadır. Hem yakıt seviye sensörü hem de araçlarınızı daha güvenli hale getirebilecek diğer araç aksesuarları öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunun için dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilir, web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Yakıt Seviye Sensörü Nedir?

Yakıt seviye sensörü, araçların yakıt depolarındaki yakıt seviyesinin hassas ölçümlerini yapmak için tasarlanmış bir cihazdır. GPS izleme gibi özelliklerle entegre bir şekilde yapılan bu ölçümler, aşağıdaki verilerin toplanmasını ve avantajların kazanılmasını sağlar:

 • Bir aracın deposunda bulunan yakıt seviyesi
 • Doldurulan yakıtın miktarı
 • Araç rölanti
 • Yakıt kullanım seviyelerinin takip edilmesi
 • Yakıt hırsızlığı ya da boşa yakıt kullanmayı önleme
 • Yakıt doldurma veya boşaltma zamanları
 • Zaman periyoduna göre yakıt tüketimi
 • Ortalama yakıt tüketimi (galon başına mil, mpg)

Bu veriler ve avantajlar, yakıt seviye sensörü sayesinde araçlardaki yakıt miktarını etkili kullanabilmeyi sağlamaktadır.

Yakıt Seviye Sensörü Kullanım Alanları

Yakıt seviye sensörü, araçların yer aldığı her türlü sektörde kullanılabilmektedir. Eğer iş yerinizde araç kullanıyorsanız, bu aracın yakıt kullanım alışkanlıkları hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Bu sayede karşınıza çıkabilecek masraflara karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Böylece tasarruf yapmanız da daha kolay olur. Bununla beraber yakıt seviye sensörü kullanım alanlarından bazıları şunlardır:

 • Lojistik şirketlerde yer alan araçların yakıt seviyelerinin ölçümü
 • Kargo firmalarında yer alan araçların yakıt seviyelerinin ölçümü
 • Kurye şirketlerinde yer alan araçların yakıt seviyelerinin ölçümü
 • Taşımacılık ve nakliye şirketlerinde yer alan araçların yakıt seviyelerinin ölçümü
 • Taksi, otobüs ve benzeri ulaşım araçlarında yer alan yakıt seviyelerinin ölçümü
 • Şehirler arası ulaşım gerçekleştiren araçlarda yer alan yakıt seviyelerinin ölçümü
 • Bireysel ya da aile araçlarında yer alan yakıt seviyelerinin ölçümü

Bu ve benzeri pek çok alanda yakıt seviye sensörlerini etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Çünkü içerisinde araç bulunan her sektörde yakıt seviye sensörüne ihtiyaç duyulmaktadır. Bununla beraber araç kamerası ve araç takip cihazı gibi ürünlere de bu sektörlerde ihtiyaç duyabilirsiniz. Farklı ürün seçeneklerine web sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz.

Yakıt Seviye Sensörü Neden Almalısınız?

Yakıt seviye sensörünü kullanarak firmanızda yer alan araçların ne zaman yakıt aldığını, yakıt boşalttığını, günde ne kadar yakıt harcadığını ve anlık olarak yakıt durumunu öğrenebilirsiniz. Böylece araçlarınızın yakıt kullanım alışkanlıkları hakkında pek çok bilgi edinmiş olursunuz ve giderlerinizi kontrol altında tutmanız da kolaylaşır. Ayrıca uzun yolculuk yapması gereken şoförlerinizin zor durumda kalmaması adına da yakıt seviye sensörleri kullanılabilir. Üstelik aynı işlemleri kişisel araçlarınız için de gerçekleştirebilirsiniz.

Yakıt Seviye Sensörü Hangi Çözümlerde Kullanılır?

Yakıt seviye sensörlerini kullanarak şirketinizde yer alan bir aracın en son ne zaman yakıt aldığına dair bilgi edinebilirsiniz. Sensör tarafından elde edilmiş verilere sizlere bu bilgileri sağlayacaktır. Bu şekilde şirket çalışanlarınızın kullandığı araçlardaki yakıt miktarını da etkili bir şekilde denetim altında tutabilirsiniz. Ayrıca uzun yolculuklar yaparken yakıt tüketiminizi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Yakıt seviye sensörünün sağladığı imkanlar sayesinde yakıttan büyük oranda tasarruf edebilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak ne kadar yakıta sahip olduğunuzu öğrenerek de uygun bir yolculuk planlayabilirsiniz.

Yakıt Seviye Sensörü Yazılımı

Yakıt seviye sensörü hem üstün kalite bir hizmet vermektedir hem de olabilecek en uygun fiyata sunulmaktadır. Üstelik avantajlı özelliklerinin yanında yakıt seviye sensörümüz, başarılı bir altyapı ve güçlü bir yazılım ile birlikte hizmet vermektedir. Bu nedenle yaptığı ölçümler daima hatasız ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılır. Bütün araçlara uyum sağlayabilen bu yakıt seviye sensörü, araç sahiplerine denetim ve kontrolde fayda sağlayacaktır. Ayrıca basit kurulumu ve montajı sayesinde dilediğiniz zaman başka araçlar için de kullanabilirsiniz.

Yakıt Seviye Sensörüne Nasıl Sahip Olunur?

Eğer bir yakıt seviye sensörü edinmek istiyorsanız web sitemizde yer alan sipariş sekmesindeki formu doldurmanız gerekir. Bu form bize ulaştıktan çok kısa bir süre sonra siparişinizi gerçekleştirmek için sizlere geri dönüş yapacağız. Buna ek olarak 0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezimizden de bizlerle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Yakıt Seviye Sensörü Nasıl Çalışır?

Yakıt seviye sensörü basit bir kurulum ve montaja sahiptir. Satın aldıktan sonra kolayca aracınıza entegre edebilirsiniz. Ardından sahip olduğu kontrol panelinden cihazın ölçmüş olduğu bütün verilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yakıt Seviye Sensörü Fiyatları

Firmamız tarafından üretilmekte olan bütün cihazların fiyatları bütçe dostudur. Yakıt seviye sensörü de bu uygun fiyatlı cihazlarımız arasında yer almaktadır. Bu ve diğer cihazların fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yakıt seviye sensörü ne işe yarar?

Yakıt seviye sensörü, araçların yakıt depolarındaki yakıt seviyesinin hassas ölçümlerini yapmada kullanılan bir cihazdır. Uygun tasarımı ve güçlü yazılımı ile yakıt seviyesindeki değişimi hatasız bildirir.

Yakıt seviye sensörü nasıl satın alınır?

Yakıt seviye sensörü satın almak için N2Mobil web sitemizi ziyaret edebilir ya da 0 850 433 18 18 no’lu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yakıt seviye sensörü ne için kullanılır?

Yakıt seviye sensörü; yakıt seviyesini belirlemek, aracın yakıt ihtiyacını görmek ve yakıt alış-verişlerini izlemek için kullanılır.

Yakıt seviye sensörü ne işe yarar?

Yakıt seviye sensörü, araçların yakıt depolarındaki yakıt seviyesinin hassas ölçümlerini yapmada kullanılan bir cihazdır. Uygun tasarımı ve güçlü yazılımı ile yakıt seviyesindeki değişimi hatasız bildirir.

Yakıt seviye sensörü nasıl satın alınır?

Yakıt seviye sensörü satın almak için N2Mobil web sitemizi ziyaret edebilir ya da 0 850 433 18 18 no’lu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yakıt seviye sensörü ne için kullanılır?

Yakıt seviye sensörü; yakıt seviyesini belirlemek, aracın yakıt ihtiyacını görmek ve yakıt alış-verişlerini izlemek için kullanılır.

Call Now Button