Panik Butonu

Ürün Özellikleri

Kapsamlı Destek

Yüksek Uyumluluk

Kullanım Alanları

Filo Yönetimi

Araç Takip

Lojistik Yönetimi

Panik Butonu

Panik butonu, can veya mal için olası tehlikeli bir acil durumda son derece kullanışlıdır. Bu ve bu gibi durumlarda, insanların seçtikleri kişileri bilgilendirmek için kullandıkları bir cihazdır. Panik butonları genellikle uygun ve kolay erişilebilir bir yerde bulunurlar. Araç içerisindeyken tehlikeli bir durum ile karşılaşan kişi panik butonuna basar. Butonu kullanan kişinin konum bilgileri SMS yoluyla tespit edilen bu numaraya gönderilir. Panik butonları, kullanıcıyı kişisel zararlardan korumak dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Bu nedenle güvenliği ihlal eden kritik durumlarda hayati önem taşımaktadır. Üstelik bu cihazın sahip olduğu N2Mobil yazılımı sayesinde bütün bu süreç sorunsuz bir şekilde işlemektedir. Cihaz en uygun fiyatlar ile en yüksek kalite standartlarında hizmetler vermektedir.

Panik Butonu Nedir?

Panik butonları sizlerin daima güvende hissetmenizi sağlayan ve panik anlarında yardım almanıza olanak tanıyan elektronik cihazlardır. Örneğin bir taksi şoförü iseniz, taksinize yerleştirmiş olduğunuz bir panik butonu fazlasıyla kullanışlı olacaktır. Bir müşteriniz size zarar vermeye çalışabilir ya da telefonunuzun çekmediği bir bölgede yolda kalabilirsiniz. Böyle durumlarda butona basarak taksi durağınızdaki kişilere konumunuzu gönderebilirsiniz. Böylece zor anlarda size kısa sürede yardım ulaşmasını sağlarsınız. Aynı zamanda bu cihaz, araç takip sistemlerine de entegre olabilir. Böylece sürücüleri pek çok tehlikeden daha etkili bir şekilde koruyabilir. Eğer henüz panik butonuna sahip değilseniz web sitemize göz atarak son teknoloji cihazlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Panik Butonu Kullanım Alanları

Panik butonları kullanım alanları arasındaki en önemlisi kişileri zor durumlardan kurtarabilmek için gerekli yardımın ulaştırılabilmesini sağlamaktadır. Böylece panik anlarında seçtiğiniz kişileri bilgilendirerek yardım talep edebilirsiniz. Panik butonu için geçerli olan diğer kullanım alanları aşağıda listelenmiştir.

 • Taksi, dolmuş, otobüs ve benzeri diğer ulaşım araçları
 • Bireysel araçlar
 • Şehirler arası ulaşım yapan araçlar
 • Lojistik şirketlerin bünyesinde yer alan araçlar
 • Kurye araçları
 • Kargo şirketlerinin bünyesinde yer alan araçlar

Panik butonları bu kullanım alanlarından her biri için oldukça etkili sonuçlar vermektedir.

Panik Butonu Neden Almalısınız?

Panik butonu satın almak; sizin, müşterilerinizin ya da çalışanlarınızın zor durumlarda yalnız kalmamasını sağlar ve bir güvence verir. Olası kazalarda ve diğer talihsiz olaylarda hem sürücünün hem sürücünün yanındaki müşterinin hem de araçta taşınan materyallerin güvende olmasını sağlar. Erişilmesi kolay bir bölgeye yerleştirilen panik butonunu kullandığınızda ailenize, iş yerinize ya da polise bilgileriniz ulaşabilir. Böylece panik halinde olduğunuz durumlarda destek çağırabilirsiniz. Bu nedenle panik butonları hem iş yerlerindeki işleyiş hem de aile yaşantısı için hayati öneme sahiptir.

Panik Butonu Hangi Çözümlerde Kullanılır?

Panik butonları problemli durum oluşmasına yol açabilecek pek çok olayda çözüm olarak kullanılabilmektedir. Bu çözüm alanlarından bazıları şunlardır:

 • Yolda kalan sürücüler için yardım desteği sağlar.
 • Araç ile birlikte kaybolduğunuzda destek almanızı sağlar.
 • Taksi ve benzeri ulaşım araçlarında şiddet ya da gasp etme durumu olduğunda yardım çağırmayı kolaylaştırır.
 • Tıbbi merkezlerde, hastaların doktorlara ya da hemşirelere haber vermesini sağlar.
 • Araç kullanan kişilerin kaza anında destek alabilmesini sağlar.
 • Lojistik şirketlerde yer alan araçlardaki şoförlerin güvenliğini garanti altına alır.
 • Panik anlarında ailenize haber verebilmenizi mümkün kılar.

Bu çözüm önerileri ve çok daha fazla avantaj panik butonu sayesinde sizlere sunuluyor. Üstelik web sitemizde oldukça uygun fiyatlara satılan bu ürünler sizi pek çok alanda mutlu edebiliyor. Araçlarınızda daha fazla güvenlik istiyorsanız, ürünlerimiz arasında yer alan araç içi ya da araç dışı kameralara da göz atabilirsiniz.

Panik Butonu Yazılımı

Firmamız bünyesinde yer alan bütçe dostu panik butonumuz aynı zamanda güçlü bir altyapı ve başarılı bir yazılım ile çalışmaktadır. Bu nedenle butonu devreye soktuğunuz anda en kısa sürede konum bilgileriniz iletmek istediğiniz kişiye ulaşır. Sistemde herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız ve bu güçlü yazılım sayesinde uzun yıllar boyunca ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. Panik butonu sizlere pek çok avantaj kazandıracağı gibi aynı zamanda sağlayacağı hizmetten memnun kalacağınızı da garanti etmektedir.

Kolay kurulumu ve montajı sayesinde her araca kolaylıkla uyum sağlayabilir. Böylece her türlü şirket ve aile aracı üstün güvenlik önlemlerini sunar. Hem panik butonu hem de diğer cihazlar için daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Panik Butonuna Nasıl Sahip Olunur?

Eğer panik butonu satın almak ya da daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız 0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra sipariş kısmında yer alan formu doldurup bizlere ileterek de sipariş sürecinizi başlatabilirsiniz.

Panik Butonu Nasıl Çalışır?

Panik butonunuzun kurulumunu ve montajını gerçekleştirdikten sonra kullanıma hazır hale gelecektir. Bu aşamadan sonra yalnızca butona basarak konumunuzun belirlemiş olduğunuz kişi ya da kuruma ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Panik Butonu Fiyatları

Web sitemizde yer alan bütün cihazların olduğu gibi panik butonunun da fiyatı oldukça uygundur. Tamamen bütçenizin dostu olan bu ürün hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Panik butonu nedir?

Panik butonu, sürücülerin trafikte karşı karşıya kaldığı tehlikeli durumlarda yardım almasına olanak sağlar. Olay anında sistemde yer alan kişilere bilgi ulaşmasını ve hızlı bir şekilde yardım gelmesini kolaylaştırır.

Panik butonu araç takip sistemine entegre edilebilir mi?

Araç takip sistemine panik butonunu entegre etme şansı bulunmaktadır. Böylelikle güvenlik önlemlerinin alınmasının yanında takip düzenlemeleri de yapılabilir.

Kimler panik butonu kullanabilir?

İhtiyaç duyan herkes panik butonuna sahip olabilir. Bunun yanında daha çok taksiciler, sağlık çalışanları, hastalar ve hasta yakınları ve araç sahipleri panik butonu alabilir.

Panik butonu nedir?

Panik butonu, sürücülerin trafikte karşı karşıya kaldığı tehlikeli durumlarda yardım almasına olanak sağlar. Olay anında sistemde yer alan kişilere bilgi ulaşmasını ve hızlı bir şekilde yardım gelmesini kolaylaştırır.

Panik butonu araç takip sistemine entegre edilebilir mi?

Araç takip sistemine panik butonunu entegre etme şansı bulunmaktadır. Böylelikle güvenlik önlemlerinin alınmasının yanında takip düzenlemeleri de yapılabilir.

Kimler panik butonu kullanabilir?

İhtiyaç duyan herkes panik butonuna sahip olabilir. Bunun yanında daha çok taksiciler, sağlık çalışanları, hastalar ve hasta yakınları ve araç sahipleri panik butonu alabilir.

Call Now Button