Çözüm Detayları

Veli Bilgilendirme Sistemi

Anlık Hız Bilgisi

veli-bilgilendirme

Öğrencinin okula güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmasını sağlayan “Veli Bilgilendirme Sistemi” aynı zamanda velilerin de kaygılarını gideren fonksiyonel bir uygulamadır. Öğrencinin okula varıp varmadığı, servise binip binmediği ya da aracın anlık konumu gibi konularda veliler eş zamanlı olarak bilgilendirilir. Özellikle son yıllarda öğrenci servisleri ile yaşanan sorunlar nedeniyle kaygılanan birçok veli öğrenci okul servisi takibi sayesinde süreci daha güvenli şekilde izleyebilme olanağına kavuşur.

Okul servisi takibi ve bilgilendirme sistemlerinin entegrasyonundan meydana gelen “Veli Bilgilendirme Sistemi” N2Mobil farkıyla güvenilir bir okul servis hizmeti sunar. Sorunsuz bir şekilde ve çok daha güvenli koşullarla öğrencilerin okula ulaşımı sağlanır. N2Mobil firmasının kurumsal güvencesi altında geliştirilen “Öğrenci Servis Takibi Sistemi” mobil format ile birlikte farklı platformlarla da uyumlu çalışır. Türkiye’nin her yerinde bu hizmetten kolaylıkla faydalanmak mümkündür.

N2Mobil firmasının geliştirdiği üst düzey teknolojik uygulamalardan biri olan “Veli Bilgilendirme Sistemi” kaliteli ve fark yaratan hizmetin yanı sıra uygun fiyat avantajları ile de öne çıkar. Dinamik çözüm alternatifleri arasında bulunan yazılım sistemi sayesinde öğrenci-veli-servis hizmetleri arasında interaktif ve eşzamanlı bir iletişim kurulur. Araçların bilgileri velilere iletilerek oluşabilecek birçok probleme karşı güçlü önlemler alınır.

Veli Bilgilendirme Sistemi Nedir?

veli bilgilendirme sistemi nedir

Veli Bilgilendirme Sistemi öğrencilerin okul servis araçlarıyla ilgili tüm bilgileri mobil, bilgisayar ve cep telefonu üzerinden aktaran bir yazılımıdır. İnteraktif takip sistemi olarak da tanımlanan uygulama kullanıcılara gerekli tüm verileri aktarır. İsteğe bağlı olarak bu veriler hakkında farklı platformlar üzerinden bildirim alınabilir.

SMS, çağrı ya da mobil uygulama gibi yöntemlerle servis aracının o anda nerede olduğunu, yaklaşıp yaklaşmadığını, öğrencinin servise binip binmediğini ve aracın mevcut konumunu görmek mümkündür. Öğrenci servis takip sistemi olarak çok fonksiyonel bir yazılım hizmetinden bahsedilebilir. Velilerin birçok endişesi çocuklarının okuldan eve evden okula ulaşım sürecini anbean takip edebilmeleri sayesinde önemli oranda yatışır.

Öğrencilerin okul servisleri ile ilgili gelişmeleri kontrol altına almaya yarayan Veli Bilgilendirme Sistemi kapsamında temel itibarıyla aşağıdaki hizmetler yer alır.

Veli Bilgilendirme Sistemi Nasıl Çalışır?

veli bilgilendirme sistemi nasıl çalışır

Veliler için çocuklarının güvenliği bakımından çok rahatlatıcı bir uygulama olan Veli Bilgilendirme Sistemi güncel teknolojileri üst düzeyde içeren bir yazılımdır ve GPS üzerinden veri alır. Okul servis takip sistemi GPS ile alınan verileri eş zamanlı olarak yazılım üzerinden kullanıcılara aktarır.

Böylece öğrenci-veli ve servis arasında oluşan interaktif iletişim gelişmiş teknolojili sistem tarafından otomatik olarak sisteme işlenir. Örneğin öğrenci etüt ya da başka bir nedenle servise binemeyecekse bunun bilgisi de veli ile birlikte servis şoförüne SMS aracılığıyla otomatik olarak iletilir.

Geliştirilmiş bilgilendirme sistemi yazılımı sahip olduğu ileri teknolojik özellikler sayesinde tüm verileri bilgi bankasında depolar. Sistem yazılımına bütün elektronik cihazlardan ulaşılarak verileri takip etmek mümkündür. N2Mobil tarafından sunulan takip hizmeti tüm avantajlarının yanı sıra bu özelliği ile de kullanıcılar için büyük kolaylık sağlar.

Web yazılım, ek mobil uygulamalar ile ulaşılabilen sistemde “Akıllı Panel” desteği bulunur. Veriyi çok yönlü olarak işleyen ve kullanıcılara pratik kullanım olanağı ile birlikte kapsamlı bilgi sunan takip sistemi birçok soruna çözüm olur.

Veli Bilgilendirme Sistemi Ne İşe Yarar?

veli bilgilendirme sistemi ne işe yarar

Çok sayıda öğrenci okula gidebilmek için servis hizmetlerinden yararlansa da zaman zaman karşılaşılan sorunlar onları ve velileri olumsuz yönde etkiler. Son yıllarda öğrenci servisleri ile ilgili yaşanan problemler oldukça artmış durumdadır.

Medyada da sıklıkla yer alan sorunlar nedeniyle bazı aileler çocuklarını servise bindirmek konusunda kararsız kaldıklarını ve hatta onları okula kendilerinin bıraktığını ifade eder.

Serviste öğrenci unutmak başta olmak üzere servis bekleme ya da servis kaçırma gibi durumlar konu ile ilgili en çok karşılaşılan sorunlar arasındadır. Doğal olarak çocukları için daha güvenli ulaşım koşulları beklentisi içinde olan veliler için Veli Bilgilendirme Sistemi oldukça rahatlatıcı bir uygulama olarak görülür.

Velilerin endişelerini büyük oranda giderecek hizmetler sunan servis aracı takip sistemi sayesinde öğrenciler kontrol altında okula gidip evlerine geri dönebilir.

Sistem yalnızca okula giderken değil, öğrenci okuldan eve dönerken de aynı şekilde çalışma mantığına sahiptir. Öğrenci servise herhangi bir nedenden ötürü binmediğinde de veli bundan haberdar olur.

Kurumların daha güvenli biçimde öğrenci taşıması ve velilerin de bu süreçte anlık takipte kalabilmesi için tasarlanan Veli Bilgilendirme Sistemi temel olarak şu avantajları sağlar.

Veli Bilgilendirme Sistemi N2Mobil firmasının kurumsal güvenceyle geliştirmiş olduğu diğer takip sistemleri ile de uyumlu çalışır. Örneğin araç içi kamera ile servis içini ve yolculuk boyunca öğrencinin ne yaptığını eş zamanlı olarak görebilme olanağı sunulur.

Veli bilgilendirme paketleri okul servis aracı ve araç takip kamera sistemleri gibi diğer çözüm ürünleri ile daha verimli hale getirilebilir. Alternatif ve tamamlayıcı özellikteki diğer ürünleri de N2Mobil üzerinden inceleyebilirsiniz.

Veli Bilgilendirme Sistemini Neden Almalısınız?

veli bilgilendirme sistemini neden almalısınız

Öğrencileri okula ulaştırma hizmetinin baştan sona kontrol altında olmasını sağlayan Veli Bilgilendirme Sistemi yüksek güvenlik koşulları ile velilerin içini rahatlatır. Sistemin ana hedefi velilerin öğrencilerin ulaşımı ve servis hareketleri hakkında anlık olarak bilgi alabilmesidir.

Akıllı uyarı sistemi ile güçlü bir performans sunan uygulama sahip olduğu rota optimizasyonu özelliği sayesinde velileri eş zamanlı olarak bilgilendirir. Veliler bu noktada kendi seçtikleri bildirim şekli aracılığıyla çocukları için güvenli ve konforlu bir servis ulaşımı hizmetinden yararlanarak anbean takipte kalabilir.

Veli Bilgilendirme Sistemi kapsamında farklı bildirim seçenekleri sunulur. Bunların neler olduğunu aşağıda inceleyebilirsiniz:

IVR özelliği etkileşimli sesli yanıt sistemi anlamına gelir. Servisin yaklaştığını, öğrencinin servise binip binmediğini ya da binme/inme hareket akışını kullanıcı sesli olarak aranarak öğrenebilir.

Ayrıca aynı bilgiler cep telefonlarının SMS özelliği ile de velilere iletilir. SMS bilgileri otomatik olarak aktarılır. Veli Bilgilendirme Sistemi mobil uygulama ve akıllı panel üzerinden de anlık olarak kolaylıkla takip edilebilir. Detaylı bilgilere panel aracılığıyla ulaşmak mümkündür. Veliler isterlerse bir tane bildirim yöntemini seçip diğerlerini devre dışı bırakabilir.

Sonuç olarak son teknolojili donanım sistemleri sayesinde çok pratik, güvenilir şekilde öğrencilerin servisle okula ulaşma ve okuldan eve gelme süreçleri takip edilebilir. Aşama aşama her adımdan haberdar olmak veliler adına oldukça memnuniyet vericidir.

Veli Bilgilendirme Sistemi Hangi Cihazlarla Uyumludur?

Veli Bilgilendirme Sistemi Android/IOS işletim sistemli mobil cihazlarla, web yazılımı sayesinde bilgisayar ve tüm elektronik cihazlarla uyumludur. Sistem mobil uygulama üzerinden rahatlıkla kontrol edilir. IOS ve Android işletim sistemli cihazlara yüklenen uygulama sayesinde takip bilgileri ara yüzde kullanıcılar ile paylaşılır.

Mobil uygulama sisteminde takip noktası Akıllı Panel Desteği’dir. Uygulama eş zamanlı bildirimler ile kullanıcılara bilgi aktarır. Belirtildiği gibi sesli arama ve SMS ile de bildirim gönderilir. Mobil uygulamalar uygun işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler üzerinde sorunsuz olarak çalışır. Böylece kullanıcılar etkin şekilde öğrenci takip sisteminden faydalanabilir.

Veli Bilgilendirme Sistemi’nde Güvenlik

Veli Bilgilendirme ve Servis Takip Sistemi öğrencilerin güvenliğini artırır. Yüksek performanslı takip olanakları sayesinde onların serviste unutulma, başka araca binme ya da kaybolma gibi ihtimallerini minimum seviyeye indirir. Ayrıca Okul Servis Araçları Yönetmeliği’ne uygun olarak tasarlanması da sisteme duyulan güveni güçlendirir.

Sistem tarafından gönderilen bildirim mesajları sayesinde güvenilir bilgiler velilerle paylaşılır. Ayrıca servis araçlarının olması gerekenden daha hızlı gitmesi de çoğu kez sorun ve endişe yaratan durumlar arasında bulunur. Veli Bilgilendirme Sistemi sayesinde servisin hızı ve yakıt durumuna kadar birçok bilgiyi öğrenmek mümkündür. Böylece çocukların güvenliğine yönelik oluşabilecek birçok probleme karşı önlemler alınır.

Veli Bilgilendirme Sistemi Paket Fiyatları

Çok sayıda firma sağladığı birçok kolaylık ve avantaj nedeniyle Veli Bilgilendirme Sistemi paketlerinden satın alır. Veri Bilgilendirme Sistemi paketlerinin fiyatları da en az sağladığı avantajlar kadar merak edilen bir konudur. Bu durumda koşullara göre paket fiyatlarının değiştiğini belirtmek gerekir.

Veli Bilgilendirme Sistemi paket fiyatları genellikle aşağıdaki koşullara bağlı olarak farklılık gösterir. Bu unsurlar arasında özellikle şu maddeler ön plana çıkar:

N2Mobil güvencesi ile sunulan Öğrenci Servis Sistemi paketi uygun fiyatları ile kurumlara aynı zamanda bütçe avantajı da sağlar. Veli Bilgilendirme Sistemi paketi içeriğinde “Servis/Öğrenci hareket akışı” bilgisi, IVR araması, rota optimizasyonu, akıllı panel desteği, online takip ve bildirim hizmetleri bulunur. Paket kullanıcı isteğine göre ek sistemlerle genişletilebilir ve buna bağlı olarak fiyatlar da farklılık gösterir.

Veli Bilgilendirme Sistemi Paketi Nasıl Alınır?

Tüm veliler ve öğrenciler için kullanılabilir şekilde tasarlanan Veli Bilgilendirme Sistemi paketleri N2Mobil iletişim hattı aracılığıyla sipariş edilebilir. Etkili çözüm yöntemlerinden siz de yararlanmak istiyorsanız 7/24 çağrı merkezini arayabilirsiniz. 0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçtiğinizde uzman personeller ihtiyaç duyduğunuz konularda size ayrıntılı ve güvenilir bilgi sunar.

N2Mobil çağrı merkezi üzerinden ya da web sitesindeki formu doldurarak Veli Bilgilendirme Sistemi paketinin yanı sıra entegre çözüm paketleri için de uygun fiyatlarla sipariş oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Veli Bilgilendirme Sistemi Nedir?

Veli Bilgilendirme Sistemi veli-öğrenci ve servis araçları arasında interaktif takip ilişkisi kuran bir sistemdir. Öğrenci Servis Takip Sistemi olarak da isimlendirilen bu hizmet sayesinde veliler anlık olarak servisin nerede olduğu, öğrencinin servise binip binmediği gibi bilgileri takip edebilir.

Veli Bilgilendirme ve Takip Sistemi Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Veli Bilgilendirme ve Takip Sistemi sayesinde öğrencilerin servis bekleme ya da bekletme, serviste unutulma, başka araca binme gibi sorunları ortadan kalkar. Veliler servisin konumunu, öğrencinin servise binip binmediğini ve daha birçok önemli bilgiyi sistem üzerinden takip edebilir. Bu sistem sayesinde öğrencinin okul-ev arasındaki ulaşımı daha konforlu ve güvenli hale getirilirken, olası bazı sorunların da önüne geçilir.

Veli Bilgilendirme Sistemi’ni Herkes Kullanabilir mi?

Veli Bilgilendirme Sistemi Android/IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar, bilgisayar ve benzeri tüm elektronik cihazlar ile uyumludur. Anlık bildirimler ile veliler öğrencilerin servis ulaşımları ile ilgili süreci rahatlıkla kontrol edebilir. Ayrıca öğrenci servis takip hizmetinden Türkiye’nin her yerindeki kullanıcılar yararlanabilir.

Veli Bilgilendirme Sistemi ile Uyumlu Entegre Çözümler Hangileri?

Veli Bilgilendirme Sistemi ile uyumlu çalışabilen bazı entegre çözümler arasında araç takip sistemi, servis takip sistemi, görüntülü kayıt cihazları ve servis aracı kamera sistemi yer alır.

Call Now Button