N320

Ürün Özellikleri

Uzaktan Yakıt / Güç Kesme

Kontak Bildirimi

Çoklu Alarm

Ip65 Su Geçirmezlik

9-90V Aralığı

Araç Akü Koruma

Kullanım Alanları

Filo Yönetimi

Araç Takip

Motosiklet Takip

N320 Takip Cihazı

N320 araç takip cihazı, çeşitli sektörlerin araçlarını takip etme ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. N320’nin geniş voltaj aralığı; e-bisiklet, motosiklet, otomobil ve kamyon gibi daha birçok araç üzerinde istikrarlı çalışmasını sağlar. Ergonomik ve kompakt yapısı ile kolayca aracınıza yerleştirilebilir. N320 GPS takip cihazı, 10 metreye kadar doğru konum gösterme özelliğiyle araç takip cihazlarının son teknoloji ürünü olmuştur. Çalışmalarla son halini almış güvenilir elektrik devresi ve dahili pil tasarımı ile sadece bir araç takip cihazı olmakla kalmaz. Aynı zamanda SOS çağrısı, uzaktan yakıt kesme özelliği, alan tanımlama, aşırı hız uyarısı ve geçmiş verileri yükleme gibi özellikleri içinde barındırır.

N320 Nedir?

N320 takip cihazı, sınıfının en gelişmiş teknolojisi ile üretilmiştir. Otomobil takip cihazları içinde en yeni olmakla birlikte en çok tercih edilenidir. N320 takip cihazı özellikleri şu şekildedir:

 • Uzaktan Yakıt / Güç Kesme: İstemediğiniz durumlarda yakıt bağlantısını keserek aracı durmaya zorlama imkânı tanır.
 • IP65 Su Geçirmezlik: Takip cihazının zorlu şartlarda istikrarla çalışmasını sağlamak için kasası suya dayanıklı dizayn edilmiştir.
 • Kontak Bildirimi: İhtiyaç duyduğunuz her an aracınızın kontak durumundan haberdar olabilirsiniz.
 • 9-90V Voltaj Aralığı: Bütün araç türleri için geçerli kullanım yaratan geniş çalışma voltajına sahiptir.
 • Çoklu Alarm Özelliği: Aracın aşırı hız yapması, güç kesintisi, titreşim ve coğrafi çitle ilgili durumlarda anlık alarmlarla sizi haberdar eder.
 • Araç Akü Koruma: Optimum koruma sağlamak için motosiklet aküsünü asla boşaltmamaktadır.

N320 Takip Cihazı Kullanım Alanları

Araç takip sistemleri, kişisel kullanım ya da kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılmaktadır. Kişisel kullanımda genel olarak insanlar araç güvenliğini sağlamak için tercih etmektedir. Bunun yanında kurumsal tercih genellikle personel verimliliğini arttırma ya da iş planlaması için yapılır. Tüm kullanım alanları için araç takip cihazlar, güvenlik sağlama ve maliyet düşürmede etkili araçlardır. Aynı zamanda takip cihazı kablosuz, şarjlı ya da portatif seçenekleri ile de kullanım alanlarını genişletebilmektedir.

takip cihaz öneri seçenekleri ile beraber, tam güvenlik sağlamak için aksesuar ürünleri seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

N320 Takip Cihazı Fiyatları

N320 takip cihazı fiyatları hakkında bilgi almak için N2Mobil iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Çağrı merkezimizi ya da web sitemiz üzerinden bize ulaşabilir, güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz. Sizin için en uygun ürün seçenekleri ve fiyatlardan haberdar olmak için bize danışabilirsiniz.

N320 Takip Cihazı Nasıl Sahip Olunur?

N320 ve diğer çözüm ürünlerimizi sipariş etmek veya detaylı bilgi almak için her zaman bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz ile iletişime geçmek için 0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da yanda bulunan formu doldurabilirsiniz. Formu doldurmanız halinde kısa süre içinde size dönüş yapacağımızı temin ederiz. En uygun GPS takip cihazı fiyatları hakkında bilgi almak için bizi dilediğiniz her an arayabilirsiniz.

N320 Takip Cihazı Neden Almalısınız?

N320 araç takip cihazı satın almak için nedenler şöyle sıralanabilir:

 • Yolculuklar daha verimli ve güvenli hale gelir.
 • Araçlar çalınma riskine karşı daha fazla korunur. Aracınız çalınsa dahi takip cihazı ile bulmak daha kolaydır.
 • Yakıt kontrolü yapılır.
 • Rota hazırlama imkânı sunar.
 • Personel değerlendirmesi yapmayı hızlandırır.

N320 Takip Cihazı Hangi Çözümlerde Kullanılır?

Araç takip sistemi çözümü için N320 takip cihazı etkili bir takip aracıdır. takip cihazları hem şirketler hem de kişiler tarafından kullanılabilir. Kişiler takip cihazlarını güvenlik önlemleri için kullanırken, kurumsal firmalar daha çok takip amaçlı tercih ederler. N320 takip cihazı ise bu anlamda oldukça işlevseldir. Araç yardımıyla yakıt tasarrufu, güzergâh takibi, iş planlaması gibi işlemler yapılabilir. Aynı zamanda anlık takip imkânı sunması nedeniyle olası hırsızlık vakalarında hızla çözüm almanızı sağlar. Takip cihazı montajı ve kurulumu da son derece basittir. N320 takip cihazının kullanılacağı çözümler şöyle sıralanabilir:

 • Filo Yönetimi
 • Araç Takip
 • Motosiklet Yönetimi

N320 Takip Cihazı Yazılım

N320 araç takip cihazı yazılımı, kullanıcıların rahat bir şekilde kullanabilmesi için geliştirilmiştir. Cihazdan gelen ham veriler, yazılım üzerinde işlenerek kullanıcılara raporlar halinde sunulur. Web ya da mobil seçeneklere uygun geliştirilen bu yazılım sayesinde, cihazı sorunsuz ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

N320 Takip Cihazı Mobil Uygulamadan Yönetimi

En kolay ve hızlı şekilde aracınızı takip edebilmeniz için N320 takip cihazı mobil uygulama üzerinden de yönetilmektedir. İlgili uygulamayı telefon ya da tabletinize indirdikten sonra kolayca kurulumu yapabilir, cihaza bağlanabilirsiniz. Bu adımları tamamladıktan sonra mobil uygulama ile araç ile ilgili istediğiniz detaylara ulaşabilirsiniz. Anlık ve geçmiş konum, km bilgisi, yakıt durumu ve rota detaylarını mobil cihazdan takip edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular 

Araç Takip Cihazını Sürücü Görebilir mi?

Hayır, cihazlar kolay bir şekilde gizlenebilir. Bu nedenle sürücü, siz söylemediğiniz takdirde cihazı göremez.

Araç Takip Cihazını Nasıl Sipariş Edebilirim?

N2 Mobil’den araç takip cihazı sipariş etmek için 0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda sayfamızda bulunan formu doldurarak talep oluşturabilirsiniz.

ÖzellikDeğer
GSM Frekansı850/900/1800/1900 MHz
GPRSClass 12, TCP/IP
Hafıza32+32Mb
Faz HatasıRMSPE<5, PPE<20
Azami ÇıkışGSM850/GSM900:33±3dBm GSM1800/GSM1900:30±3Bm
Maks. Frekans Hatası±0.1ppm
GPS ChipsetYüksek hassasiyetli chip
GPS FrekansıL1, 1575.42MHz C/A code
GPS Kanalı66
Konum Doğruluğu<10 metre
Takip Hassasiyeti-162dBm
Edinim Hassasiyeti-148dBm
İlk Düzeltme ZamanıOrt. sıcak baş. ≤1sn Ort. soğuk baş. ≤35sn
Pil270mAh/3.7V Li-Polymer pil
Çalışma Voltajı/Akımı9-90VDC/7mA(60VDC)
Bekleme Süresi60 saat
Çalışma Süresi3 saat
Çalışma Sıcaklığı-20˚C ~ 70˚C
Cihaz Ebatları78.0 (L) mm × 41.0 (W) mm × 13.0 (H) mm
Cihaz Ağırlığı41g
Kutu Ebatları123 (L) mm × 85 (W) mm × 49 (H) mm
Call Now Button