NC400 Kamera Cihazı

Ürün Özellikleri

4g+3g+Wifi

Araç Takip Özelliği

Sürücü Davranış Analizi

Harici Kamera

Önemli Anları Kayıt

Panik Butonu

Kullanım Alanları

Filo Yönetimi

Araç Takip

Lojistik Yönetimi

NC400 Kamera Cihazları

NC400 kamera cihazları, farklı alanlarda kullanımı mümkün olan teknolojik ürünler arasındadır. Geniş bir yelpazede kullanım alanı sağlayan NC400, efektif özellikleriyle pek çok konuda sayısızca avantaj sağlamaktadır.

Nitekim sürüş esnasından karşılaşılan durumlarda hızlı çözümler, NC400 ürünün kaydı sayesinde kolayca oluşmaktadır. Araç için güvenliği sağlayan bu ürün, yüksek çözünürlüklü kamera özelliklerinden oluşmaktadır. NC400 kamera cihazları bu noktada, özellikle donanımı ile birçok cihazdan farklılaşmaktadır.

Kelimenin tam anlamıyla güvenilir bir yol arkadaşı olan NC400 kamera cihazları, WiFi özelliğinden davranış analizine kadar nitelikli özelliklere sahiptir. NC400 ürünleri, diğer araç içi kameralardan farklı olarak araç takip cihazı görevi de görmektedir. 233 gram ağırlığa ve estetik bir tasarıma sahip olan NC400 kameralar, ekstra bataryaya da sahiptir. Bu noktada ergonomik yapısı ve şık tasarımı ile öne çıkan NC400 kamera cihazları, fonksiyonel özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Tüm bunların yanında profesyonel bir takip cihazı desteği almak isteyenler için diğer çözüm alternatifleri de vardır. Bunun için araç takip cihazları ve araç NVR sistemli kamera cihazları sayfamızda bulunmaktadır.

NC400 Kamera Cihazı Nedir?

NC400 kamera cihazları, günlük sürüş ve uzun yolculuk deneyimlerinde ön plana çıkmaktadır. NC400 araç içi kamera cihazları, yolculuk esnasında alınan güvenlik önlemlerinden birisidir. Bu açıdan sıradan araç içi kamera modellerinin aksine donanım ve yazılımsal üstünlüğüyle fark yaratmaktadır. NC400 kamera cihazlarının kullanıcıya sunduğu özellikleri şu şekildedir:

 • 4G+3G+2G+WIFI+BLE: Kamera cihazları 2G,3G ve 4G uyumlu şekilde bulunmaktadır. Bunun yanında Wi-Fi bağlantısı ve BT4.0 Bluetooth özelliği içermektedir.
 • Ön (1080p) / Canlı Video İçin Kablolu Müstakil Kamera: Cihazlar, dinamik kare hızına ve 140 derece görüş açısına sahip ön kameradan oluşmaktadır. Gece görüş özelliği de harici kamera özellikleri arasındadır.
 • Araç Takip Özelliği: NC400 kamera cihazları, araç takip cihazı özelliği ve araç takip cihazı GPS bulundurmaktadır. Bu noktada ürün, araç takip sistemli bir kamera cihazıdır.
 • Motor Blokaj: Araç takip cihazı ile entegre çalışan bu özellik, uzaktan kontrol imkânı sunmaktadır. GPS takip özelliği sayesinde araç motoru, istenildiği zaman diliminde kitlenebilmekte, durdurulabilmektedir.
 • Yaşanan Durumları Bulut’a Kaydetme: Araç içi kamera cihazları, detaylı kayıt gerçekleştirerek tüm akışı kayıt altına almaktadır.
 • Sürücü Davranış Analizi: Özel donatılmış sistem sayesinde araç içerisinde sürücünün anlık harekeleri analiz edilmektedir. Sürüş deneyimi ve hareketleri bu analizle incelenmektedir.
 • Panik Butonu: NC400 kamera cihazlarında bulunan panik butonu, acil durumlarda kullanılmaktadır. Basılması durumunda anlık görüntüleri kontrol merkezine gönderen sistem, anında müdahale için ortam oluşturmaktadır.
 • Kilitli Sim ve SD Kart Dizaynı: Ergonomik ve şık çizgilerle tasarlanan NC400, kilitli sim ve SD kart özelliği ile üstün güvenlik önlemi sunmaktadır.
 • Ergonomik Ölçüler: 109mm x 69mm x 52mm boyutlarına ve 233 gram ağırlığıyla NC400, ergonomik ve estetik bir tasarıma sahiptir.

NC400 Kamera Cihazı Kullanım Alanları

NC400 kamera cihazları, araç güvenliği sağlama konusunda oldukça ideal bir çözümdür. Bu noktada farklı büyüklükteki otomobil, minibüs, tır, otobüs veya kamyon gibi araçlarda kullanılabilmektedir. Araç içi kamera, araç dışı kamera ve dikiz aynası kamerası gibi farklı segmentlerden oluşmaktadır. Buna bağlı olarak geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan NC400 kamera cihazları, şu alanlarda öne çıkmaktadır:

 • Lojistik yönetim hizmetleri
 • Filo yönetim hizmetleri
 • VIP Araç takip sistemleri,
 • Araç takip sistemleri gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

NC400 Kamera Cihazı Neden Almalısınız?

Araç güvenliğini önemli ölçüde arttıran ve kontrolü sağlayan NC400 kamera cihazı, pek çok kişi veya kurumun tercihidir. NC400 kamera cihazlarının alınmasındaki en önemli noktalar şöyledir:

 • Güvenli bir yolculuk deneyimi sağlanmaktadır.
 • Yolculuk esnasında yaşanabilecek her olay kayıt altına alınarak veri haline getirmektedir. Yüksek çözünürlük ve kamera kalitesi ile tüm görüntüler net şekilde oluşturulmaktadır.
 • NC400 kamera cihazları üst donanıma sahip olduğundan dolayı, teknolojiyle uyumlu özellikler taşımaktadır.
 • Araç takip sistem özelliği ve müdahale seçenekleriyle araç güvenlik kamerası, araç-personel kontrolü sağlamaktadır.
 • Yüksek çözünürlük özellikleri ile dinamik bir görüş açısına sahiptir. Bu noktada ön kamera ve harici kamera özellikleriyle eşsiz bir kullanım sunmaktadır.
 • Güç kullanımı olarak elektrikli tüm araçlarda kullanılmaktadır. Buna ek olarak sahip olduğu batarya, AKÜ bağlantısının kesildiği acil durumlar için alternatif oluşturmaktadır.
 • Sahip olduğu analiz ve GPS özellikleri anında müdahale seçenekleriyle sunulmaktadır. Bu noktada aracı uzaktan kontrol etme imkânı oluşmaktadır.

NC400 Kamera Cihazı Hangi Çözümlerde Kullanılır?

Oluşturulan sistem sayesinde anlık ve geçmişe dönük verilere erişim sağlayan NC400 kamera cihazları, özellikle sürüş kalitesini arttırıcı niteliktedir. Sahip olduğu görüş açısı ve çözünürlüğü, gece görüşü, kayıt ve arşiv hizmetleri NC400 kamera cihazlarının en önemli kullanım özellikleridir. Karayolu üzerinde karşılaşılan tüm sorunlara NC400 kamera cihazları, hızlı çözüm getirmektedir. Ürün, 1080P çözünürlüklü ön kamera ve 720P harici kamera özellikleriyle üstün bir kayıt performansı sağlamaktadır.

NC400 kamera cihazları tüm araç tiplerinde, takip ve kontrol gerektiren firma araç filolarında kullanılır. Araç takibi ve yönetimindeki çözümlerde oldukça etkili bir araçtır. Dikiz aynası kamerası, araç içi ve araç dışı kamera kullanımı ile oldukça donanımlı bir araç güvenlik kamerası çeşididir. Bu kamera cihaz çözümlerine, araç takip cihazı önerisi olarak profesyonel ürünler de eklenebilmektedir. Böylece araç için güvenlik daha da arttırılabilmektedir. Tüm bu takip ve kamera ürünlerini sayfamızdan detaylıca inceleyebilirsiniz.

NC400 Kamera Cihazı Yazılım

Yüksek kalite ve teknoloji eseri NC400 kamera cihazları, özel yazılım sistemleriyle oluşturulmaktadır. Araçlarda entegre çalışan bu ürün, teknik ve fiziksel olarak gerekli özelliklerle donatılmıştır. Bu noktada öne çıkan kamera cihaz yazılımı, üstün bir sistemden oluşmaktadır. Araç içi verileri sentezleyen ve kaydeden sistem, gerekli merkezlere bu verileri ulaştırmaktadır. Anlık ulaşılabilen bu bilgi akışı, NC400 kamera cihazlarının önemli niteliklerindendir. Analizler gerçekleştiren cihazın bu analizleri ileten ve depolayan sistemi, bu üstün yazılım sayesinde işlemektedir.

NC400 Kamera Cihazı Sipariş

Benzerlerinin yanında üstün kalite ve özelliklerle NC400 kamera cihazları bir adım öne çıkmaktadır. Bu noktada yüksek memnuniyet oluşturan NC400 kamera cihazları, güvenli ve hızlı çözüm ortağıdır. NC400 kamera cihazları başta olmak üzere, çeşitli çözüm sunan ürünlerimiz, uygun fiyatlar eşliğinde sunulmaktadır. Sizler de NC400 kamera cihazı sipariş etmek ve detaylı bilgi almak isterseniz ekip arkadaşlarımıza daima ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0 850 433 18 18 üzerinden 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Ayrıca sayfada bulunan formu doldurarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Ürünlerimize olan tüm ilginiz için sonsuz teşekkür ederiz.

Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

Kamera Kayıt Cihazı Ne İşe Yarar?

Kamera kayıt cihazları, güvenli ve takip edilebilir bir sürüş sağlayan ürünlerdir. Cihazlar; araç kontrolü, yolculuk esnasında olası durumların kaydı ve hızlı çözüm olanağı gibi özellikler sunmaktadır.

Araç Takip Sistemi Mi Yoksa Araç Kamera Kayıt Cihazı Mı Almalıyım?

NC400 kamera Cihazı, eşsiz bir teknik donanıma sahip nitelikli bir üründür. Bu kapsamda içerisinde araç takip GPS özelliği de bulundurmaktadır. Fakat daha üstün ve profesyonel araç takip sistemi kullanmak adına, iki ürün kombinasyonu ile güvenli ortam sağlamaktadır. Bu doğrultuda iki kategorideki ürünlerimizi detaylıca inceleyebilirsiniz.

Araç İçi Kamera Cihazı Nasıl Sipariş Edebilirim?

NC400 araç içi kamera cihazları, iletişim hattı üzerinden veya form doldurularak sipariş verilmektedir. 0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezimizle iletişime geçebilir veya sayfamızda bulunan formu doldurabilirsiniz.

ÖzelliklerDeğerler
Ağ BağlantısıFDD:B1, B3, B5, B7, B8, B20, TDD:B38, B39, B40, B41 (100M), WCDMA: B2 B4 B5 B8, GSM:850/900 1800/1900
Wi-Fi802.11 b/g/n
BluetoothBT4.0
İşlemciQuad-core 1.4GHz, ARM Cortex A53 @1.4GHz
İşletim SistemiAndroid, Android 8.1 GO
Flash BellekRAM+ROM, LPDDR3 1GB+eMMC 16G
Ön Kameraİleri Kayıt, Dahili AHD, 1080P, dinamik kare hızı, kare hızı, 140° görüş açısı
Harici KameraHarici kamera, Harici kamera AHD, 720P, dinamik kare hızı 120° görüş açısı, gece görüşü
GPS ModülüGPS+BDS, Dahili seramik anten
G-Sensorİvme ölçer, Cayroskop 6 eksenli
Mikrofon/HoparlörDahili
LED IşıklarKırmızı (Güç) / Mavi (GSM) / Yeşil (GPS)
Giriş/Çıkış KonfigurasyonlarıB+ / B+ / Gnd / Gnd / Acc / Kontak durum tespiti / Röle / Bloke etme, Uzaktan aracı durdurma / UART I/O (Genişletilmiş I/O) RX / TX / +5V / GND / Sos (Panik Butonu)
Güç, Ebatlar ve AğırlıkBeslenme Akımı DC 9V – 36V, Otomobil, kamyon, otobüs ve elektrikli araçlar için uygundur. Ebat 109mm x 69mm x 52mm, Ağırlık 233g
BataryaAraç aküsü ile bağlantısının kesildiği acil durumlar için gereklidir.

Kamera Kayıt Cihazı Ne İşe Yarar?

Kamera kayıt cihazları, güvenli ve takip edilebilir bir sürüş sağlayan ürünlerdir. Cihazlar; araç kontrolü, yolculuk esnasında olası durumların kaydı ve hızlı çözüm olanağı gibi özellikler sunmaktadır.

Araç Takip Sistemi Mi Yoksa Araç Kamera Kayıt Cihazı Mı Almalıyım?

NC400 kamera Cihazı, eşsiz bir teknik donanıma sahip nitelikli bir üründür. Bu kapsamda içerisinde araç takip GPS özelliği de bulundurmaktadır. Fakat daha üstün ve profesyonel araç takip sistemi kullanmak adına, iki ürün kombinasyonu ile güvenli ortam sağlamaktadır. Bu doğrultuda iki kategorideki ürünlerimizi detaylıca inceleyebilirsiniz.

Araç İçi Kamera Cihazı Nasıl Sipariş Edebilirim?

NC400 araç içi kamera cihazları, iletişim hattı üzerinden veya form doldurularak sipariş verilmektedir. 0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezimizle iletişime geçebilir veya sayfamızda bulunan formu doldurabilirsiniz.

Call Now Button