NM-NVR5604 Kamera NVR Cihazı

Ürün Özellikleri

4g (fdd-lte), 3g (wcdma), ve wi-fi

Kullanım Alanları

Filo Yönetimi

Araç Takip

Lojistik Yönetimi

NM-NVR5604 Araç Kamera Cihazı 

NM-NVR5504, araç takip sistemli kamera cihazları ile birlikte çalışmak için tasarlanmıştır. Kamera kayıtlarının güvenliğini arttırmak için bu sistem son derece elverişlidir. Araç kamera cihazını alarak tüm sürüşlerinizde kesintisiz video kaydını garantilemiş olursunuz. Araç takip sistemi ve araç kamera cihazı için NM-NVR5504 cihazımızı satın alarak tüm ihtiyaçlarınıza mükemmel bir çözüm sağlayabilirsiniz. Satın alabileceğiniz diğer ürünler için buraya göz atabilir, ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yüksek hafızası, güç kesilme koruması ve gömülü GPS özellikleri sayesinde memnun kalacağınız bir ürün olduğunu garanti etmekteyiz.

NM-NVR5604 Araç Kamera Cihazı Nedir?

N2Mobil firmamız tarafından satışa sunulan NM-NVR5504 araç kamera cihazı, yoldaki en büyük yardımcılarınızdan biridir. Gelişmiş yazılımı sayesinde her daim video kaydı yapar ve bu kayıtları depolar. Aynı zamanda birçok teknolojik özellik ile donatılmıştır. Aşağıda NM-NVR5504’ün tüm özelliklerini detaylıca inceleyebilirsiniz:

 • 4G (FDD-LTE), 3G (WCDMA), ve Wi-Fi: Yüksek hızlı internet için Wİ-Fİ bağlantısı sağlar. Wİ-Fİ olmayan araçlarınız için ayrıca 4G teknolojisi ile donatılmıştır. 4G bağlantısının bulunmadığı yerlerde ise 3G bağlantısına geçerek kesintisiz bilgi aktarımı ihtiyacınızı karşılar.
 • 2 TB’ye Kadar HDD Desteği: USB girişi ile 2TB’lık HDD cihazlarınızı destekler. Bu özelliği sayesinde diğer modellere kıyasla ekstra hafızaya sahip olursunuz.
 • Veri Kaybını Önlemek İçin Güç Kesildi Koruması: Elektrik kesilmesi, akü bitmesi durumlarında veri kaybını önler. Araç kamerasından gelen görüntüleri kesintisiz olarak kaydeder. Özellikle kaza anlarında çok işe yarar.
 • Gömülü GPS Özelliği: İçerisinde bulunan GPS sayesinde ek bir cihaza gerek kalmadan aracınızı takip edebilirsiniz. 10 metreye kadar olan doğruluğuyla aracınızı her an izleyin.
 • Sürüş Bilgilendirme Arayüzü: Gelişmiş ve modern arayüzü ile kolayca kullanın.
 • 4 Adet IP Kamera Desteği: 4 adete kadar IP kamera bağlayabilirsiniz. Özellikle geniş araçlarınızın her yerini izlemenizi sağlar. Ethernet kablosu veya internet bağlantısı aracılığıyla bağlayabilirsiniz.
 • Geniş Aralıklı Güç Girişi: 9 ve 32 VDC aralığında güç girişlerini destekler. Bu özelliği sayesinde her araçta çalışabilir.
 • SD Kart Girişi: HDD kullanmak istemediğiniz zamanlarda SD Kart girişi ile 256 GB’a kadar hafıza desteği bulundurur.
 • Entegrasyon: Diğer tüm GPS araç takip cihazı ve araç için güvenlik cihazları ile uyum içinde çalışır. Araç dışı kamera ve Dash cam cihazlarıyla tam olarak entegre olur.

NM-NVR5504 Araç Kamera Cihazı Kullanım Alanları

NM-NVR5504 Mobil NVR Sisteminin farklı sektörlerde kullanım alanı bulunmaktadır. Her türlü araç içi kamera ile uyum içinde çalışır. Tüm araç içi ve dışı güvenlik ihtiyacınıza yönelik olacak şekilde tasarlanmıştır. Otomobil, ticari araçlar, filo yönetimi gibi sektörlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Her türlü araca kolayca monte edilebilir. NM-NVR5504 ürünü ile araç takip, filo yönetimi ve lojistik yönetimi alanlarında gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir şekilde çalışabilirsiniz.

NM-NVR5604 Araç Kamera Cihazını Neden Almalısınız?

NM-NVR5504 araç kamera cihazını şehirlerarası otobüs, kamyon, iş makineleri taşıtlarında ya da kişisel aracınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gelişmiş teknolojisi ile sizi asla yarı yolda bırakmaz, işinize verim katar. Taşıt takibinin her alanında teknolojinin yardımını size sunuyoruz. Araç içi yardımcılarınızı tek bir cihazdan yönetmek için bu ürünümüzü tercih etmelisiniz. Gelişmiş özellikleri ile her ihtiyacınıza çözüm olarak NM-NVR5504 cihazını kullanabilirsiniz.

NM-NVR5604 Araç Kamera Cihazı Yazılım

NM-NVR5504 araç kamera cihazı son teknoloji yazılım özelliklerine sahiptir. Bu özellikler kolay kullanım sağlaması açısından da oldukça etkilidir. Aynı zamanda işinizi çok daha iyi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Bu ürünün teknik özellikleri şu şekildedir:

 • Video sıkıştırma: H.264 ve H.264+ video sıkıştırma özellikleriyle çalışır.
 • Ağ arayüzü: 1 adet 10M/100M RJ4 Ethernet ağ arayüzü vardır.
 • Seri arayüz: 2 adet RS 232, 1 adet RS 422 harici seri arayüze sahiptir.
 • USB girişi: Ön portta 1 adet USB 2.0, arka panelinde ise 5 pinli USB 2.0 konektörüne sahiptir.
 • Hafıza kartı: 1 adet SD kart yuvası 256 GB’a kadar desteklenir.
 • Güç kaynağı: 9 ila 32 VDC arasındaki cihazları destekler.
 • Güç tüketimi: Beklemedeyken 0,5 Watt’tan az tüketim yapar. Maksimum tüketimi ise 45 Watt’tan düşüktür. Çevre birimi ve depolama ortamı olmadan ortalama 20 Watt’ta çalışır.
 • Çalışma sıcaklığı: -30 °C ila +60 °C yani -22°F ila 140°F arası çalışır. Diğer cihazlarımız -10°C için tasarlanmıştır. Bu cihaz ise ekstrem koşullarda bile çalışır.

NM-NVR5604 Araç Kamera Cihazı Sipariş

NM-NVR5604 araç kamera cihazını sipariş etmek oldukça kolaydır. Bu ürünle birlikte diğer mobil DVR ve araç dışı kamera ürünlerimizi sipariş vermek isteyebilirsiniz. Sipariş vermek ve bilgi almak için 0 850 433 18 18 numaramızı arayın. Ayrıca internet sitemizdeki formu doldurabilirsiniz. Bu formu doldurursanız hemen geri dönüş sağlayabiliriz. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

NM-NVR5604 araç içi kamera güvenlik cihazı güç koruması var mıdır?

Acil durumlarda kamera kayıtları ve GPS sinyalini devam ettirmek için hem kendisine hem kameralara güç sağlar.

NM-NVR5604 araç kamera cihazı nasıl montaj edilir?

Bunun için teknik ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm yetkili servisler araç kamera cihazının montajını yapabilir.

NM-NVR5604 araç kamera cihazı ne kadar hafıza desteğine sahiptir?

2 TB HDD ve 256 GB SD Kart ile toplam 2.256 GB hafızayı destekler.

Encoding/Decoding Parameters 
Video CompressionH.264 and H.264+
  
External Interface 
Network Interface1 × 10M/100M RJ45 Ethernet
Serial Interface2× RS-232, 1 × RS-422
USB Port● Front panel: 1 × USB 2.0
 ● Rear panel: 1 × USB 2.0
SD Card1 SD/SDHC/SDXC slot, up to 256 GB
  
General 
Power Supply9 to 32 VDC
Consumption● Standby: ≤ 0.5 W
 ● Full load: ≤ 45 W
 (without peripheral and storage media) Note: Without peripheral and storage media ≤ 20 W
Working Temperature● Device that provides dummy HDD with heating function: -30 °C to +60 °C (-22 °F to 140°F)
 ● Other devices: -10 °C to +60 °C (14 °F to 140°F)

NM-NVR5604 araç içi kamera güvenlik cihazı güç koruması var mıdır?

Acil durumlarda kamera kayıtları ve GPS sinyalini devam ettirmek için hem kendisine hem kameralara güç sağlar.

NM-NVR5604 araç kamera cihazı nasıl montaj edilir?

Bunun için teknik ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Tüm yetkili servisler araç kamera cihazının montajını yapabilir.

NM-NVR5604 araç kamera cihazı ne kadar hafıza desteğine sahiptir?

2 TB HDD ve 256 GB SD Kart ile toplam 2.256 GB hafızayı destekler.

Call Now Button