NM-DVR3504 Kamera NVR Cihazı

Ürün Özellikleri

2 SD Kart Desteği

web görüntüleyici, cms ve dmss

Kullanım Alanları

Filo Yönetimi

Araç Takip

Lojistik Yönetimi

NM-DVR3504 Araç Kamera Cihazı

NM-DVR3504, araç kameralarının olmazsa olmazı olarak kendini ön plana çıkaran bir üründür. Kamera kaydı her şeyden önce aracın güvenliğini sağlar. Bu cihazı alarak tüm sürüşlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Araç takibi ve güvenliğini sağlamada kamerası için NM-DVR3504 cihazımızı satın almanız mükemmel bir çözümdür. Diğer ürünleri buraya tıklayıp incelemeyi unutmayın. Yüksek hafızası, güç kesilme koruması ve sürüş bilgilendirme arayüzü ile efektif olarak kullanabileceğiniz bir ürünümüzdür.

NM-DVR3504 Araç Kamera Cihazı Nedir?

N2Mobil tarafından satışa sunulan NM-DVR3504 araç kamera cihazı, yoldaki en büyük yardımcınız. Gelişmiş yazılımı sayesinde her daim video kaydı depolar. Bu özellik sayesinde kaza yapmanız halinde video görüntüleri oldukça işinize yarayacaktır. Birçok teknolojik özellik ile donatılmıştır. NM-DVR3504’ün tüm özellikleri şöyle açıklanabilir:

 • 2 SD Kart Desteği: Yüksek hafıza için her biri 256 GB’a kadar arttırılabilen 2 adet SD kart yuvasına sahiptir.
 • Veri Kaybı Önleyici Güç Kesilme Koruması: Elektrik kesilmesi, akü boşalması durumlarında veri kaybını önlemek üzere tasarlanmıştır. Araç kamerasından gelen görüntüleri kesintisiz olarak kaydeder.
 • Geri Görüş Kamerası Ayna Görüntüsü: Araç dikiz aynası kamerasından gelen ters görüntüleri daha iyi gösterir. Gelen görüntüyü ayna efekti ile ters çevirerek daha iyi bir görüş ve izleme sağlar.
 • Sürüş Bilgilendirme Arayüzü: Araç sensörleri tarafından algılanan her bilgiyi almanızı sağlar. Gelişmiş ve modern arayüzü sayesinde kolay kullanımlıdır.
 • Geniş Aralıklı Güç Girişi: 9 ve 32 VDC (doğru akım volt) aralığında güç girişlerini destekler. Bu özellik her tür cihaz ile birlikte çalışmasını destekler.
 • Açılma ve Kapanma Geciktirme: Bu özellikleri sayesinde cihaz istediğiniz zaman açılır istediğiniz zaman kapanır. Açılma ve kapanma zamanını geciktirebilmeyi sağlar.
 • Entegrasyon: GPS araç takip cihazı ve taşıt takip cihazları ile uyum içinde çalışır. Dash cam ve araç takip sistemli kamera cihazlarıyla tam entegrasyon sağlar.

NM-DVR3504 Araç Kamera Cihazı Kullanım Alanları

NM-DVR3504 portatif araç kamera cihazının birçok sektörel kullanım alanı bulunmaktadır. Her türlü araç güvenlik kamerası ile senkronize çalışır. Her türlü taşıt ihtiyacınıza yönelik bir N2Mobil ürünü satın alabilirsiniz. Otomobil, ticari araçlar, filo yönetimi gibi işlerinizde otomobil kamera cihazı kullanmanın birçok getirisi olduğunu görebilirsiniz. Her türlü taşıta uygun bir sistemdir ve kolayca monte edilebilir. Farklı kullanım alanlarına hitap eder. NM-DVR3504 ürünü ile lojistik yönetimi, filo yönetimi ve araç takip alanlarında işinizi tamamen profesyonel gerçekleştirebilirsiniz.

NM-DVR3504 Araç Kamera Cihazını Neden Almalısınız?

NM-DVR3504 Araç Kamera Cihazı iş dünyası için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Teknoloji çağını yakaladığınızdan emin olabilir ve gelişmelerden geri kalmazsınız. Bunun için hemen NM-DVR3504 ürünümüzü deneyin. Hassas araç kameranız için en doğru çözüme kavuşun. Teknoloji ile işinizi bir adım öne taşıyın. Rakiplerinize fark atın. Gelişmiş özellikler ile işinizi konforlu hale getirin. Hangi ürünü alacağınıza karar veremiyorsanız, müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olacaktır. 

NM-DVR3504 Araç Kamera Cihazı Yazılım

NM-DVR3504 araç kamera cihazı modelimiz en son teknolojiye sahiptir. Gelişmiş yazılım özellikleri ile sorunsuz ve kolay kullanım sağlar. Yazılım ve donanım özellikleri şu şekildedir:

 • Video sıkıştırma: Mobil DVR cihazı H.264 ve H.264+ video sıkıştırmasında çalışır.
 • Ağ Arayüzü: 1 adet RJ45 10M/100M kendinden uyarlamalı Ethernet arayüzü vardır.
 • Seri Arayüz: 1 adet RS 232, 1 × RS 485 harici arayüze sahiptir.
 • USB girişi: Ön portta adet USB 2.0 ile donatılmıştır.
 • Hafıza kartı: 2 adet SD kart ile her biri 256 GB’a kadar hafızası vardır.
 • Güç kaynağı: 9 ila 32 VDC arasındaki cihazları destekler.
 • Güç Tüketimi: Beklemedeyken 0,5 watt’dan az tüketim yapar. Maksimum tüketimi ise 20 watt’dan düşüktür. (Çevre birimi ve depolama ortamı olmadan)
 • Çalışma sıcaklığı: -10 °C ila +60 °C yani 14°F ila 140°F arası çalışır.
 • Volt Doğru Akım: Bu özellik ile elektrik akımı verimli bir şekilde kullanılır.

NM-DVR3504 Araç Kamera Cihazı Sipariş

NM-DVR3504 araç kamera cihazını ve diğer ürünlerimizi sipariş etmek çok kolay. Bu ürünle birlikte diğer mobil NVR ve araç dışı kamera ürünlerimize göz atmak isteyebilirsiniz. Sipariş vermek veya bilgi almak için 0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezimizden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ya da internet sitemizdeki formu doldurarak size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

NM-DVR3504 araç kamera cihazı güç kesintisi koruması var mıdır?

Elbette, acil durum ve plansız güç kesintilerinde kesintisiz kullanım sağlar. Otomobil kamerası her zaman çekim yapmaya devam eder.

NM-DVR3504 araç için güvenlik kamera cihazı nasıl montaj edilir?

Gerekli cihaz ve elektrik bağlantıları yapılması yeterlidir. Bunun için teknik ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

NM-DVR3504 araç kamera cihazı ne kadar hafızaya sahiptir?

Kullanacağınız SD karta göre hafıza değişir. Maksimum 2 adet 256 GB hafıza kartı kullanabilirsiniz.

ParameterValue
Video CompressionH.264 and H.264+
Network Interface1 × RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet interface
Serial Interface1 × RS 232, 1 × RS 485
USB PortFront panel: 1 × USB 2.0
SD Card2 × SD card, up to 256 GB. (64 GB SD card is delivered by default)
Power Supply9 to 32 VDC
ConsumptionStandby: ≤ 0.5 W, Full load: ≤ 20 W (without peripheral and storage media)
Working Temperature-10 °C to +60 °C (14 °F to 140°F)

 

NM-DVR3504 araç kamera cihazı güç kesintisi koruması var mıdır?

Elbette, acil durum ve plansız güç kesintilerinde kesintisiz kullanım sağlar. Otomobil kamerası her zaman çekim yapmaya devam eder.

NM-DVR3504 araç için güvenlik kamera cihazı nasıl montaj edilir?

Gerekli cihaz ve elektrik bağlantıları yapılması yeterlidir. Bunun için teknik ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

NM-DVR3504 araç kamera cihazı ne kadar hafızaya sahiptir?

Kullanacağınız SD karta göre hafıza değişir. Maksimum 2 adet 256 GB hafıza kartı kullanabilirsiniz.

Call Now Button