NM-DVR1004 Kamera Cihazı

Ürün Özellikleri

Penta-brid video girişi

2 SD Kart Desteği

web görüntüleyici, cms ve dmss

Kullanım Alanları

Filo Yönetimi

Araç Takip

Lojistik Yönetimi

NM-DVR1004 Kamera Cihazları

Güvenlik kamera sistemlerinde kamera cihazları, mobil NVR sistemi veya mobil DVR Sistemi ile karşımıza çıkmaktadır. NM-DVR 1004 kamera cihazları, mobil DVR sistemi içeren ve gelen görüntünün kayıt altına alındığı cihaz tipleridir. Güvenlik kameralarından gelen sinyalleri dijital forma dönüştürmekte ve verileri depolayarak başka cihazlara aktarmaktadır. Kompakt tasarıma sahip olan NM-DVR1004, pek çok güvenlik sistemi içerisinde kullanılmaktadır. DVR1004 kamera kayıt cihazlarında, uzaktan izleme, yedek depolama, tekrar kayıt oynatma, ses ve görüntü kaydı gibi özellikler bulunmaktadır. İsteğe göre DVR kamera cihazları, 4-8-16-32-64 gibi kanal seçeneklerine sahip olabilir. NM-DVR1004 kamera cihazları 4 kanal ve 1080p gerçek zamanlı kayıt özelliği ile karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca NM-DVR1004 kamera cihazları, gelişmiş Network fonksiyon özellikleri ile öne çıkmaktadır. Dahili yüksek hassasiyetli GPS modülü, kablosuz bağlantı modülleri NM-1004 takip cihazlı kameranın özellikleri arasındadır.

NM-DVR1004 Kamera Cihazları Nedir?

NM-DVR1004 kamera cihazları, güvenlik sisteminde bulunan kameralardan aktarılan görüntüleri kayıt altına alma işlemi yapan cihazlardır. Sıkıştırılmış şekilde videoları kaydeden video kayıt cihazları, bu verileri depolayarak diğer cihazlara aktarma görevi görmektedir. Bu noktada birçok fonksiyonu ve ergonomik tasarımı ile DVR1004 ürünü teknik özellikleri öne çıkmaktadır. Yüksek görüntü kalitesi, 800×600 ekran çözünürlüğü, manuel, zamanlama ve durdur seçeneklerinden oluşan kamera modu cihazın başlıca önemli özelliklerindendir. NM-DVR1004 araç takip sistemli kamera cihazlarının öne çıkan diğer özellikleri şu şekildedir:

 • Penta-Brid (HDCVI / AHD / TVI / CVBS / IP) Video Girişi: Ürün teknik olarak çeşitli video girişine uyumlu özelliğe sahiptir.
 • H.265 / Smart H.265 Video Sıkıştırma: Videoların boyut olarak küçülmesini sağlayan H.265 video kodlama teknolojisi içermektedir.
 • 4 Kanal 1080P Çözünürlükle Ön İzleme Desteği: Yüksek çözünürlük ile birlikte sunulan gerçek zamanlı kayıt özelliği 4 kanal seçeneği içermektedir.
 • Yüksek Çözünürlüklü Ekran: 800×600 boyutlarında ve 1.04.2006 bölünmüş ekran özelliğine sahip cihaz ekran özelliği bulunmaktadır.
 • 2 SD kart desteği: Hafıza kartı özelliği ile öne çıkan ürün, 2 SD kart her biri 256 GB büyüklüğünde olacak şekilde kullanım özelliğine sahiptir.
 • Yüz Algılama Özelliği: DVR1004 kamera cihazları hareket ve yüz algılama özelliği ile kaliteli bir video kayıt seçeneği içermektedir.
 • Çoklu İzleme: Web görüntüleyici, CMS (DSS) ve DMSS özelliğinle farklı birçok noktadan ulaşılabilirlik sağlamaktadır.
 • Playback Fonksiyonu: Cihaz, oynat, durdur, geri sar, hızlı veya yavaş oynat, önceki-sonraki kamera, tekrarla, dijital zoom ve daha fazla komutu içerir.
 • GPS: NM-DVR1004 kamera cihazları teknik özelliklerinde yüksek hassasiyetli GPS modülü bulundurmaktadır. Bu özellik opsiyoneldir.

NM-DVR1004 Kamera Cihazları Kullanım Alanları

Günlük yaşantı içerisinde en büyük güvenlik önlemlerinden birisi kamera sistemleridir. Bu sitemlerin bir parçası olan NM-DVR1004 dijital kamera cihazları, birçok alanda kendine yer bulmaktadır. NM-DVR1004 Kamera Cihazları kullanım alanları başlıca şu şekildedir:

 • Çeşitli hizmet sektörlerinde,
 • İş yeri, özel mülk gibi alanlarda,
 • Kamu binalarında,
 • Geçiş ve kontrol sistemlerinde,
 • Güvenlik önlemi gerektiren her alanda NM-DVR1004 kamera cihazları tercih edilmektedir.

NM-DVR1004 Kamera Cihazları Neden Almalısınız?

Araç içi kamera cihazları firma veya bireysel olarak birçok noktada kullanılmaktadır. Genel güvenliği sağlamaya yarayan NM-DVR1004 kamera cihazları, üstün performans sergilemektedir. Kullanım ve uygulama açısından cihazlar, son teknoloji donanıma sahiptir. Cihazda bulunan video sıkıştırma teknolojisi, depolama kapasitesi ve hareket algılama özellikleri cihazı rakiplerinden bir adım öne taşımaktadır. Bunun yanında DVR1004 kamera cihazları, uygun maliyet ve kolay kurulama sahiptir. Ayrıca yüksek video kalitesi ve playback fonksiyonu özellikleri de cihazın tercih sebepleri arasındadır. Mobil DVR sistemlerinden oluşan bu ürün, kamera özellikleriyle farkını yansıtmaktadır. Tüm bu teknik detaylar ve estetik tasarım, NM-DVR1004 kamera cihazlarının alınma sebeplerindedir.

Bunun yanında NM-DVR-1004 cihazlarının dışında NVR sistemli NM-NVR kamera cihaz tipi, farklı teknik özellikler bulunur.

Sitemizde bulunan çeşitli güvenlik kamera cihaz seçeneklerini çözüm alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz.

NM-DVR1004 Kamera Cihazları Hangi Çözümlerde Kullanılır?

Kompakt bir yapıya sahip olan NM-DVR1004 kamera cihazları, ihtiyaca göre donanımlarla zenginleşmektedir. Güvenlik sağlamada yedekleme, kaydetme, kayıt tekrarı gibi özelliklere sahiptir. Bu noktada tüm güvenlik sistemlerine entegre kullanılabilmektedir. Ayrıca kasa boyutu olarak 138mm × 160mm × 49mm boyutlarına ve 0,97 kg net ağırlığıyla oldukça ergonomik ölçülere sahiptir. NM-DVR1004 hassas araç kamerası tüm bu fonksiyonlarla birçok çözüm alternatifinde kullanılmaktadır.

NM-DVR1004 Kamera Cihazları Yazılımı

DVR olarak karşımıza çıkan cihaz özelliği, kendine özel sistem özelliklerine sahiptir. NM-DVR1004 cihazı, CCTV sistemlerinde kullanılan dijital video kayıt cihazlarından birisidir. Cihazlar bu doğrultuda özel yazılımlar ve niteliklerle üretilmektedir. Temel olarak güvenlik kamerasından alınan analog sinyaller, bu cihazla dijital formata dönüşmektedir. Yine sistem sayesinde bu dijital sinyaller, cihazda sabit diskte depolanmakta ve video akışını diğer cihazlara aktarmaktadır. Tüm bu işlemler NM-DVR1004 kamera cihazları özel yazılımları ile programlanmaktadır. Bu sistem, kaliteli ve uzun ömürlü performans kullanımı sunmaktadır.

NM-DVR1004 Kamera Cihazları Sipariş

Video kayıt cihazları arasında yer alan NM-DVR1004, diğer çözüm alternatifleriyle birlikte satışa sunulmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun ve beklentinizi karşılayacak farklı fonksiyonlardaki ürünler bir telefonla ulaşılmaktadır. Sunduğumuz tüm ürünleri sipariş etmek veya detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. 0 850 433 18 18 numaralı hattı tuşlayarak çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Ayrıca yanda bulunan formu doldurarak görüşme talep edebilirsiniz. Formu doldurmanız veya bizleri aramanız halinde kısa süre içinde size dönüş yapacağımızı temin ederiz.

Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

Dijital Video Kayıt Cihazları-DVR nedir?

Dijital Video Kayıt Cihazları ya da DVR, analog video sinyallerini dönüştüren ve kaydeden görüntü kaydedicilerdir. Kamera sistemine bağlı olarak çalışan ürünler, gelen verileri saklar ve depolar. Görüntülerin izlenebildiği bu cihazlar, çeşitli özelliklere sahip şekilde üretilmektedir.

DVR Kamera Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

DVR kamera cihazı alırken desteklenen kamera sayısı, video sıkıştırma teknolojisi ve depolama kapasitesine dikkat etmelisiniz. Bunun yanında yüz algılama ve çözünürlük özellikler de oldukça önemlidir. NM-DVR1004 kamera cihazları, kamera özelliklerindeki tüm bu noktalarda eşsiz bir üründür.

Dijital Video Kayıt Cihazı Nasıl Sipariş Edebilirim?

NM-DVR1004 kamera cihazlarından sipariş etmek için 0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan formu doldurarak da bizlere ulaşabilirsiniz.

ÖzellikDeğer
Ana İşlemci
Gömülü Mikroişlemci
İşletim SistemiGömülü LINUX
Video Giriş4 kanal HDCVI / AHD / TVI / CVBS (AHD / TVI kameraları bağlarken sesi destekleme) + 1 kanal 4MP IPC
İki Yönlü Konuşma1
Ekran
Arayüz2 TV (1 aviation konektörü)
Çözünürlük800 x 600
Bölünmüş Ekran1.04.2006
Özel Alan Maskelemesi4 dikdörtgen bölge (her kamera)
OSDKanal adı, saat, GPS, lisans numarası
Video SıkıştırmaH.265 / akıllı H.265 / H.264/smart H.264
Ses SıkıştırmaG.711A / G.711U / PCM
Çözünürlük4 kanal @ 1080P gerçek zamanlı kayıt
Kayıt ModuManuel, Zamanlama (Düzenli (Sürekli), MD, Alarm), Durdur
Kayıt Aralığı1 ~ 120 dk (varsayılan: 60 dk), Ön kayıt: 1 ~ 30 sn, Kayıt sonrası: 10 ~ 300 sn
Tetikleyen OlaylarKayıt, PTZ, Tur, Alarm, E-posta, FTP, Zil ve Ekran ipuçları
Video AlgılamaHareket Algılama, MD Bölgeleri: 396 (PAL: 22 × 18, NTSC: 22 × 15), Video Kaybı ve Kurcalama
Alarm Girişi7 kanal, Alarm 1-Alarm 6 yerel alarm girişleridir. Alarm 7, darbe girişidir.
Alarm Çıkışı2 kanal, 1 röle, 1 Kontrol edilebilir 12V çıkışı
Playback1
Arama ModuSaat / Tarih, Alarm, Hareket Algılama ve Kesin arama (saniyeye doğru)
Playback FonksiyonuOynat, Duraklat, Durdur, Geri, Hızlı oynat, Yavaş oynat, Sonraki dosya, Önceki dosya, Sonraki kamera, Önceki kamera, Tam ekran, Tekrarla, Karıştır, Yedekleme seçimi, Dijital zoom
Yedekleme ModuUSB Aygıtı / Network
Hafıza Kartı2 SD kart, her biri 256 GB’a kadar
EthernetRJ-45 port (10 / 100Mbps)
Kablosuz NetworkDahili

Dijital Video Kayıt Cihazları-DVR nedir?

Dijital Video Kayıt Cihazları ya da DVR, analog video sinyallerini dönüştüren ve kaydeden görüntü kaydedicilerdir. Kamera sistemine bağlı olarak çalışan ürünler, gelen verileri saklar ve depolar. Görüntülerin izlenebildiği bu cihazlar, çeşitli özelliklere sahip şekilde üretilmektedir.

DVR Kamera Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

DVR kamera cihazı alırken desteklenen kamera sayısı, video sıkıştırma teknolojisi ve depolama kapasitesine dikkat etmelisiniz. Bunun yanında yüz algılama ve çözünürlük özellikler de oldukça önemlidir. NM-DVR1004 kamera cihazları, kamera özelliklerindeki tüm bu noktalarda eşsiz bir üründür.

Dijital Video Kayıt Cihazı Nasıl Sipariş Edebilirim?

NM-DVR1004 kamera cihazlarından sipariş etmek için 0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan formu doldurarak da bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now Button