NC400A Araç İçi Kamera Cihazı

Ürün Özellikleri

4g+3g+Wifi

Araç Takip Özelliği

Sürücü Davranış Analizi

Harici Kamera

Önemli Anları Kayıt

Panik Butonu

Kullanım Alanları

Filo Yönetimi

Araç Takip

Lojistik Yönetimi

NC400A Kamera Cihazı

NC400 kamera cihazları, farklı alanlarda kullanımı mümkün olan teknolojik ürünler arasındadır. Geniş bir yelpazede kullanım alanı sağlayan NC400, efektif özellikleriyle pek çok konuda sayısızca avantaj sağlamaktadır. Nitekim sürüş esnasından karşılaşılan durumlarda hızlı çözümler, NC400 ürünün kaydı sayesinde kolayca oluşmaktadır. Araç için güvenliği sağlayan bu ürün, yüksek çözünürlüklü kamera özelliklerinden oluşmaktadır. NC400A kamera cihazları bu noktada, özellikle donanımı ile birçok cihazdan farklılaşmaktadır.

Kelimenin tam anlamıyla güvenilir bir yol arkadaşı olan NC400 kamera cihazları, WiFi özelliğinden davranış analizine kadar nitelikli özelliklere sahiptir. NC400A ürünleri, diğer araç içi kameralardan farklı olarak araç takip cihazı görevi de görmektedir. 233 gram ağırlığa ve estetik bir tasarıma sahip olan NC400A kameralar, ekstra bataryaya da sahiptir. Bu noktada ergonomik yapısı ve şık tasarımı ile öne çıkan NC400A kamera cihazları, fonksiyonel özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Tüm bunların yanında profesyonel bir takip cihazı desteği almak isteyenler için diğer çözüm alternatifleri de vardır. Bunun için araç takip cihazları ve araç NVR sistemli kamera cihazları sayfamızda bulunmaktadır.

NC400A Kamera Cihazı Nedir?

NC400A kamera cihazı NC400 modelinden farklı olarak dahili ön kameraya sahiptir. NC400A araç içi kamera cihazları, yolculuk esnasında alınan güvenlik önlemlerinden birisidir. Bu açıdan sıradan araç içi kamera modellerinin aksine donanım ve yazılımsal üstünlüğüyle fark yaratmaktadır. NC400A kamera cihazlarının kullanıcıya sunduğu özellikleri şu şekildedir:

 • 4G+3G+2G+WIFI+BLE: Kamera cihazları 2G,3G ve 4G uyumlu şekilde bulunmaktadır. Bunun yanında Wi-Fi bağlantısı ve BT4.0 Bluetooth özelliği içermektedir.
 • Ön (1080p) / Canlı Video İçin Kablolu Müstakil Kamera: Cihazlar, dinamik kare hızına ve 140 derece görüş açısına sahip ön kameradan oluşmaktadır. Gece görüş özelliği de harici kamera özellikleri arasındadır.
 • Araç Takip Özelliği: NC400A kamera cihazları, araç takip cihazı özelliği ve araç takip cihazı GPS bulundurmaktadır. Bu noktada ürün, araç takip sistemli bir kamera cihazıdır.
 • Motor Blokaj: Araç takip cihazı ile entegre çalışan bu özellik, uzaktan kontrol imkânı sunmaktadır. GPS takip özelliği sayesinde araç motoru, istenildiği zaman diliminde kitlenebilmekte, durdurulabilmektedir.
 • Yaşanan Durumları Bulut’a Kaydetme: Araç içi kamera cihazları, detaylı kayıt gerçekleştirerek tüm akışı kayıt altına almaktadır.
 • Sürücü Davranış Analizi: Özel donatılmış sistem sayesinde araç içerisinde sürücünün anlık harekeleri analiz edilmektedir. Sürüş deneyimi ve hareketleri bu analizle incelenmektedir.
 • Panik Butonu: NC400A kamera cihazlarında bulunan panik butonu, acil durumlarda kullanılmaktadır. Basılması durumunda anlık görüntüleri kontrol merkezine gönderen sistem, anında müdahale için ortam oluşturmaktadır.
 • Kilitli Sim ve SD Kart Dizaynı: Ergonomik ve şık çizgilerle tasarlanan NC400A, kilitli sim ve SD kart özelliği ile üstün güvenlik önlemi sunmaktadır.
 • Ergonomik Ölçüler: 109mm x 69mm x 52mm boyutlarına ve 233 gram ağırlığıyla NC400, ergonomik ve estetik bir tasarıma sahiptir.

NC400A Kamera Cihazı Kullanım Alanları

NC400A kamera cihazları, araç güvenliği sağlama konusunda oldukça ideal bir çözümdür. Bu noktada farklı büyüklükteki otomobil, minibüs, tır, otobüs veya kamyon gibi araçlarda kullanılabilmektedir. Araç içi kamera, araç dışı kamera ve dikiz aynası kamerası gibi farklı segmentlerden oluşmaktadır. Buna bağlı olarak geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan NC400 kamera cihazları, şu alanlarda öne çıkmaktadır:

 • Lojistik yönetim hizmetleri
 • Filo yönetim hizmetleri
 • VIP Araç takip sistemleri,
 • Araç takip sistemleri gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

NC400A Kamera Cihazını Neden Almalısınız?

Araç güvenliğini önemli ölçüde arttıran ve kontrolü sağlayan NC400A kamera cihazı, pek çok kişi veya kurumun tercihidir. NC400 kamera cihazlarının alınmasındaki en önemli noktalar şöyledir:

Güvenli bir yolculuk deneyimi sağlanmaktadır.

Yolculuk esnasında yaşanabilecek her olay kayıt altına alınarak veri haline getirmektedir. Yüksek çözünürlük ve kamera kalitesi ile tüm görüntüler net şekilde oluşturulmaktadır.

NC400A kamera cihazları üst donanıma sahip olduğundan dolayı, teknolojiyle uyumlu özellikler taşımaktadır.

Araç takip sistem özelliği ve müdahale seçenekleriyle araç güvenlik kamerası, araç-personel kontrolü sağlamaktadır.

Yüksek çözünürlük özellikleri ile dinamik bir görüş açısına sahiptir. Bu noktada ön kamera ve harici kamera özellikleriyle eşsiz bir kullanım sunmaktadır.

Güç kullanımı olarak elektrikli tüm araçlarda kullanılmaktadır. Buna ek olarak sahip olduğu batarya, AKÜ bağlantısının kesildiği acil durumlar için alternatif oluşturmaktadır.

Sahip olduğu analiz ve GPS özellikleri anında müdahale seçenekleriyle sunulmaktadır. Bu noktada aracı uzaktan kontrol etme imkânı oluşmaktadır.

NC400A Kamera Cihazı Hangi Çözümlerde Kullanılır?

Oluşturulan sistem sayesinde anlık ve geçmişe dönük verilere erişim sağlayan NC400 kamera cihazları, özellikle sürüş kalitesini arttırıcı niteliktedir. Sahip olduğu görüş açısı ve çözünürlüğü, gece görüşü, kayıt ve arşiv hizmetleri NC400 kamera cihazlarının en önemli kullanım özellikleridir. Karayolu üzerinde karşılaşılan tüm sorunlara NC400 kamera cihazları, hızlı çözüm getirmektedir. Ürün, 1080P çözünürlüklü ön kamera ve 720P harici kamera özellikleriyle üstün bir kayıt performansı sağlamaktadır.

NC400 kamera cihazları tüm araç tiplerinde, takip ve kontrol gerektiren firma araç filolarında kullanılır. Araç takibi ve yönetimindeki çözümlerde oldukça etkili bir araçtır. Dikiz aynası kamerası, araç içi ve araç dışı kamera kullanımı ile oldukça donanımlı bir araç güvenlik kamerası çeşididir. Bu kamera cihaz çözümlerine, araç takip cihazı önerisi olarak profesyonel ürünler de eklenebilmektedir. Böylece araç için güvenlik daha da arttırılabilmektedir. Tüm bu takip ve kamera ürünlerini sayfamızdan detaylıca inceleyebilirsiniz.

NC400A Kamera Cihazı Yazılım

Yüksek kalite ve teknoloji eseri NC400A kamera cihazları, özel yazılım sistemleriyle oluşturulmaktadır. Araçlarda entegre çalışan bu ürün, teknik ve fiziksel olarak gerekli özelliklerle donatılmıştır. Bu noktada öne çıkan kamera cihaz yazılımı, üstün bir sistemden oluşmaktadır. Araç içi verileri sentezleyen ve kaydeden sistem, gerekli merkezlere bu verileri ulaştırmaktadır. Anlık ulaşılabilen bu bilgi akışı, NC400 kamera cihazlarının önemli niteliklerindendir. Analizler gerçekleştiren cihazın bu analizleri ileten ve depolayan sistemi, bu üstün yazılım sayesinde işlemektedir.

NC400A Kamera Cihazı Sipariş

Benzerlerinin yanında üstün kalite ve özelliklerle NC400A kamera cihazları bir adım öne çıkmaktadır. Bu noktada yüksek memnuniyet oluşturan NC400A kamera cihazları, güvenli ve hızlı çözüm ortağıdır. NC400A kamera cihazları başta olmak üzere, çeşitli çözüm sunan ürünlerimiz, uygun fiyatlar eşliğinde sunulmaktadır. Sizler de NC400A kamera cihazı sipariş etmek ve detaylı bilgi almak isterseniz ekip arkadaşlarımıza daima ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız olan 0 850 433 18 18 üzerinden 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Ayrıca sayfada bulunan formu doldurarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Ürünlerimize olan tüm ilginiz için sonsuz teşekkür ederiz.

Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

NC400A Kamera Cihazı Ebatları Nedir?

109mm uzunluğa, 69mm genişliğe, 52mm ene sahip NC200 cihazımız az yer kaplar. Küçük boyutu sayesinde taşınabilirdir.

NC400A Kamera Cihazı Sistemi Montajı Nasıldır?

Herkesin montajını sağlayabileceği kadar kolaydır. Detaylı bilgi için teknik ekibimizi arayabilirsiniz.

NC400A Kamera Cihazı Görüntü Kaydı Nasıldır?

Ön kamera için 1080p çözünürlüğünde HD olarak kayıt yapar. İç kamerası 720p çözünürlüğünde kayıt yapar. Ayrıca fotoğraf çekebilirsiniz.

DonanımÖzellikler
İşlemciARM Cortex A7 Quard-Core 1.2Ghz, MT6582
İşletim SistemiAndroid 4.4
BellekeMMC Flash 8G
RamLPDDR3 1GB, Frekans 533MHz
BandGSM & WCDMA, GSM 850/900/1800/1900, WCDMA 850/900/1900/2100
GPS TakipPlatform&APP, Platform:www.n2mobil.com.tr, APP: N2 ATS
DVRFull HD 1080P, 30fps, H.264 sıkıştırma, Döngüsel kayıt,MP4
Wi-Fi802.11 b/g/n, Frekans 2.4 GHz, hotspot
BluetoothVeri Transferi, BT4.0 sadece Android Sisteme bağlanır
Uzak İzleme & GPS TakipPC Platform: www.n2mobil.com.tr, APP: N2 ATS
Canlı İzlemeUygulama üzerinden araç önü ve araç içi kamerayı canlı izleme, RTMP canlı akış
KameralarÖn Kamera İç kamera, Full HD 1080P, 140°’lik ayarlanabilir görüş açısı, eş zamanlı iki kayıt desteği 640*480, 90° görüş açısı
G-Sensor
Işık Sensörü
Gyroscope
GPS Modulü
Mik. & Hoparlör√, Dahili hoparlör 2030, mikrofon D4.0*1.5
SD KartMax 32GB
UART Arayüzü√, Güç kablosu ile bağlanır
USB Veri Arayüzü√, Micro USB 5 Pin
Güç, Ebat Ve AğırlıkBeslenme Akımı DC 12-24V, Ebat 109mm x 69mm x 52mm, Batarya 450mAh, Ağırlık 225g

NC400A Kamera Cihazı Ebatları Nedir?

109mm uzunluğa, 69mm genişliğe, 52mm ene sahip NC200 cihazımız az yer kaplar. Küçük boyutu sayesinde taşınabilirdir.

NC400A Kamera Cihazı Sistemi Montajı Nasıldır?

Herkesin montajını sağlayabileceği kadar kolaydır. Detaylı bilgi için teknik ekibimizi arayabilirsiniz.

NC400A Kamera Cihazı Görüntü Kaydı Nasıldır?

Ön kamera için 1080p çözünürlüğünde HD olarak kayıt yapar. İç kamerası 720p çözünürlüğünde kayıt yapar. Ayrıca fotoğraf çekebilirsiniz.

Call Now Button