N400

Ürün Özellikleri

Bluetooth Bağlantısı

Wire Arayüz

Can Bus Verisi

Dijital Giriş Çıkış

Kontak Bildirimi

Güç Kesme

Kullanım Alanları

Filo Yönetimi

Araç Takip

Motosiklet Takip

N400 Cihazı

N400 araç takip cihazı, gelişen lojistik, taksi, araba kiralama ve toplu taşıma sektörleri için harika bir teknolojidir. Taşıt takibi yapmak isteyenler için gelişmiş GPS teknolojisini içerisinde barındır. Ürün küçük ve hafif bir yapıya sahiptir. Öyle ki yalnızca 55 gram ağırlığındadır. Dahili yüksek kazançlı GNSS anteni ile aracınız nerede olursa olsun bağlantısı kusursuz çalışır. Konum doğruluğu, diğer takip cihazlarına oranla daha gelişmiştir. Taşıtların rotasını ve konumunu sürekli takip edebilmek oldukça kolaydır.

Boyutlarının minikliği sayesinde araçlarınızın tasarımında gözden kaybolacaktır. N400, yalnızca konum bilgisiyle de sınırlı değildir. Araçlarınızın motor durumunun incelenmesi için de oldukça yararlıdır. Araçların kapısı da N400 ile kontrolünüz altında olacaktır. Tüm bu özellikleri ve daha fazlası sayesinde araç yönetimi daha kolay bir hale gelecektir.

İhtiyacınız doğrultusunda diğer araç cihazı öneri ve kamera modellerimize göz atabilirsiniz.

N400 Cihazı Özellikleri

N400ƒ cihazı özellikleri ile taşıt takibinde üst düzey biz hizmet sağlar. N400 otomobillerinizin güvenliği için kullanmanız gereken bir sisteme sahiptir. N400’ü kullanmanız için sebepler şu şekildedir:

 • GPS Konumlandırma: Araçların konumları anlık olarak tespit edilebilmektedir.
 • Uzaktan kesme: İstediğiniz zaman yakıt bağlantısını N400 ile kesebilirsiniz.
 • Kontak durum bildirimi: Aracınızın kontak durumundan istediğiniz an haberdar olabilirsiniz.
 • Yapılandırılabilir izleme modları: N400’e konum yükleyebilirsiniz. Bu sayede rotadaki virajlar ve rota süresi ayarlanabilir.
 •  Çoklu alarm sistemi: Aşırı yüksek hız, düşük pil durumu, titreşim gibi anlık olarak bildirim sağlayabilmektedir.

N40 Cihazını Nerelerde Kullanabilirsiniz?

N400 son dönem teknolojinin en küçük halidir. Uzaktan takip sistemi için oldukça idealdir. cihaz montajı da son derece basit bir işlemdir. Araçlara, iş makinelerine kolayca montaj edebilirsiniz. Böylelikle 7 gün 24 saat taşıt takibi mümkün hale gelmiş olur. Araçların takibini yapmak, GPS servisleriyle oldukça kolaydır. Böylelikle ticari taksilerde, filolarda, toplu taşımalarda, kiralık ya da kendi kişisel arabalarınızda kullanabilirsiniz. Hatta öyle ki, hayvanlar da bile rahatça kullanmanız mümkündür

N400 Cihazının Sağladığı Faydalar

N400 size veya şirketinize büyük avantajlar sunabilmektedir. Sorumluluğunuz da olan tüm taşıtlar kolaylıkla izlenebilir bir hale gelir. Böylelikle hem aracınızın nerede olduğunu bilebilir hem de uzaktan aracınızın motoru hakkında söz sahibi olursunuz. cihaz ile araba ile ilgili tüm detayları izleyebilirsiniz. N400’ü bilgisayarınıza ve akıllı telefonlarınıza kolaylıkla kurabilirsiniz. Cihazlarının sağladığı avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Hızlı ve anlık güncellemeler sayesinde aracınızın koordinatlarını anında tespit edebilirsiniz.
 • Kullanılan yakıt miktarını kontrol edebilirsiniz.
 • Araçlı personellerinizin verimliliğini değerlendirebilirsiniz.
 • Araçlarınızın durumlarından alarm sisteminden dolay hâkim olursunuz ve bakımlarını düzenli olarak yapabilirsiniz.
 • Sigorta indirimine sahip olma imkânınız daha çok artar.
 • Wire ara yüzü sayesinde, sıcaklık etkilerini kontrol edebilirsiniz.

N400 cihazımıza ek olarak alabileceğiniz aksesuarla cihazın verimliliğini daha çok arttırabilirsiniz.

N400 Cihazı Hangi Çözümler İçin Kullanılır?

Sahip olduğunuz tüm araçlar için kullanabilirsiniz. İster şahsi kendi arabanız ister sektörünüze bağlı olarak iş için kullandığınız araçlar. Böylelikle herhangi bir olumsuz durumda garantörünüz olacak bir cihaz olma özelliğine sahiptir. Hırsızlık gibi durumlar söz konusu olduğunda size büyük avantajlar sağlayacaktır. Aracınızda ters giden bir durum hakimse uzaktan aracın yakıtla buluşmasına müdahale edebilmektesiniz. Böylelikle araçlarına dair tüm hakimiyet sizin elinizde olur. Araç kiralama şirketleri, taksiler, özel araçlar, lojistik firmaları N400 cihazı ile kendi sektörlerinde bir adım ileride olacaktır.

N400 Cihaz Yazılımı

cihazlar en basit şekilde sayısal haritalar ve özel GPS alıcıları ile yüksek standartlarda olan yazılımlarıyla çalışırlar. GPS uydularından alınan veriler, denetleme ve iletişim kanallarına aktarılır. Bu veriler aracın koordinatları ve sıcaklığı hakkında bilgiler sağlar. Bu bilgilerin hepsi N400’ün özel yazılımı sayesinde toplanır. Aynı zamanda veri bankasına kaydedilen veriler, eskiye dair bilgileri de içerisinde barındır. Böylelikle n400 cihazına sahip olan kişiler, cihazlardan istekleri veriye kolayca ulaşabilirler. İçerinde çokça data barındırabilme özelliğine sahiptir.

N400 Cihazını Nasıl Temin Edebilirsiniz?

N400 ve diğer tüm hayat kolaylaştırıcı ürünlerimiz için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm detayları öğrenmek için ekimizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Satın almanın yanında cihazı kiralama seçeneklerini de öğrenebilirsiniz. Bizleri 0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezimizden arayabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde bulunan iletişim formundan bizlere iletişim numaralarınızı bırakabilirsiniz. Form doldurduğunuz takdir de tarafınıza en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

Araç takip sistemleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

ÖzellikDeğer
GSM Frekansı850/900/1800/1900 MHz
GPRSClass 12. GPRS Mobile Station Class B
Hafıza128 Mb
Alış HassasiyetiUp to -165 dBm’e kadar GNSS alış hassasiyeti
GPS ChipsetYüksek hassasiyetli chip
GPS Kanalı66
Konum Doğruluğu< 3
Takip Hassasiyeti-165dBm
İlk Düzeltme ZamanıOrt. sıcak baş. ≤1sn, Ort. soğuk baş. ≤32sn
Çalışma Voltajı / Akımı10-30 V DC (Aşırı gerilim koruması ile) (nominal < 35 mA)
Ultra Derin Uyku< 5.69 mA
Koruma SınıfıIP41
Çalışma Sıcaklığı-40..+85 °C (pilsiz)
Pil3.7 V 170 mAh şarj edilebilir Li-ion pil.
Depolama Bağıl Nem5.95% (yoğuşmasız)
USBMicro USB soket
Cihaz Ağırlığı55g
Cihaz Ebatları65.0 (L) mm x 56.6 (W) mm x 18.9 (H) mm
Call Now Button