N395 Nesne Takip Cihazı

Ürün Özellikleri

Titreşim Alarmı

Coğrafi Çit

Etkili Kilit Açma

10.000mAh Pil

Güner Enerjili

IPX6 Su Koruma

Kullanım Alanları

Filo Yönetimi

Bisiklet Takip

Motosiklet Takip

N395 Bisiklet Takip Cihazı

N395 bisiklet takip cihazı, son teknoloji ve bütçe dostu bir bisiklet paylaşım kilididir. Bu efektif ürün, bisikletinizin konumunu izlemenize yardımcı olur. Aynı zamanda yüksek güç tüketimi ve kısa pil süresi gibi sorunların da önüne geçer. Bisikletinizin kilidini açmak için cep telefonunuzu kullanabilir, QR kod ve Bluetooth üzerinden sürüşe anında başlayabilirsiniz. N395 bisiklet takip cihazı, ergonomik ve kompakt yapısıyla aracınıza mükemmel uyum sağlar.

Bir portatif bisiklet takip cihazı olan N395, kolayca taşınabilir ve ağırlık yapmaz. 5-10 metreye kadar konum doğruluğunun yanı sıra, 10.000 mAh batarya ile 45 güne kadar şarj ihtiyacı duymaz. N395 bisiklet takip cihazının sunduğu bir diğer özellik ise, araç ayarladığınız alanın dışına çıktığında uyarı vermesidir. Ayrıca akıllı kilit gibi özellikleri ile hırsızlığa karşı koruma sağlar. N395 bisiklet takip cihazı kablosuz olarak cep telefonunuz gibi cihazlara bağlanabilir ve veri aktarımı yapabilir. Kullanıcılara, mobil uygulama veya platform üzerinden aylık raporlar gönderilir. Bisikletiniz ve sizin güvenliğiniz için, bisiklet ve motorsiklet takip cihazı (GPS) ürünlerimizin yanı sıra kamera cihazlarımıza da göz atabilirsiniz.

N395 Bisiklet Takip Cihazı Nedir?

N395 Bisiklet takip cihazı, rakiplerine göre çok daha yüksek teknolojiye sahip bir üründür. Sınıfının en gelişmişi ve en iyisi olmasından dolayı, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biridir. N395 bisiklet takip cihazı özellikleri şu şekildedir;

 • IPX6 Su Koruma: Cihazın kötü hava şartlarında istikrarlı çalışması için, su geçirmez bir yapıya sahip kasa ile donatılmıştır.
 • Titreşim Alarmı: Bisikletin titretilmesi ya da hareket ettirilmesi durumunda alarm etkinleşir.
 • GPS+LBS Konumlandırma: Bisikletinizin konumunu daha kesin ve hızlı tespit edin.
 • Sağlam ve Dayanıklı Tasarım: Gelişmiş materyaller kullanılarak üretilen N395 bisiklet takip cihazı, zorlu sıcaklık ve dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir.
 • Güneş Enerjili: Cihaz, üzerindeki güneş paneli ile kendini şarj edebilir ve kullanım süresini arttırır.
 • 10.000mAh Batarya: Yüksek pil kapasitesi sayesinde, cihaz 45 gün hiç şarj edilmeden çalışabilir.
 • Etkili Kilit Açma: BLE ve GPRS teknolojisi sayesinde, verimli ve güvenilir kilit açma sağlar.
 • Coğrafi Çit: Bisiklet, operatörün belirlediği alandan çıktığında cihaz alarm verir.

N395 Bisiklet Takip Cihazı Kullanım Alanları

Bisiklet takip cihazları, firmalar ve kişisel kullanımlar için uygun olarak üretilir. Firmalar için kullanım alanları geniş bir yelpazededir. Bunlara özel kurye hizmetleri veren kuruluşlar, kargo şirketleri, paket servisi yapan restoranlar gibi örnekler verilebilir. Personel verimliliğini arttırmak veya iş planlaması yapmak için kullanılabilir. Kişisel kullanımlar, genelde araç güvenliğini sağlamak amaçlıdır. Takip cihazları güvenli ve bütçe dostu olmasıyla oldukça etkili koruma sağlar. N395 bisiklet takip cihazı, her türlü kullanım alanına uygun şekilde tasarlanmıştır.

N395 Bisiklet Takip Cihazını Neden Almalısınız?

N395 bisiklet takip cihazını satın almak için nedenlerden bahsetmek gerekir ise;

 • Personel verimliliğini arttırır ve değerlendirilmesinin yapılmasını sağlar.
 • Üst düzey güvenlik sağlar.
 • Araçlar takip edilebilir ve rota oluşturulabilir.
 • Rakiplerine göre kalitesini ve performansını kanıtlamış bir cihazdır.

N395 Bisiklet Takip Cihazı Hangi Çözümlerde Kullanılır?

N395 bisiklet takip cihazı, etkili bir araç takip sistemidir. Aracınıza kolaylıkla ekleyebilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede bisikletinizin anlık olarak tablet, telefon ve bilgisayarınızdan takip edilmesine olanak sağlar. Ayrıca aracın geçmişe dönük seyahatlerini inceleyebilir ve değerlendirebilirsiniz. Hırsızlık gibi karşılaşmak istenmeyecek durumlarda ciddi bir caydırıcıdır. Herhangi bir çalınma sonucunda alarm gibi ön güvenlik sistemleri yanında aracın konumu da göstererek kısa sürede bulunmasını sağlar. N395 bisiklet takip cihazı şu sorunlara çözüm sağlar:

 • Personel performansı değerlendirilmesi.
 • Araç takibi.
 • Filo yönetimi.
 • Lojistik yönetimi.
 • Hırsızlık.

N395 Bisiklet Takip Cihazı Yazılımı

N395 bisiklet takip cihazı, temelde diğer GPS ürünleri gibi sayısal haritalar ve özel yazılımlar ile oluşturulan bir sisteme göre çalışır. Ürün topladığı sayısal verileri işleyerek, kullanıcıya bir rapor halinde verir. Bu verilere kullanıcı yazılımlar sayesinde bilgisayar, telefon ve tablet gibi cihazlardan ulaşabilir. Cihaz tarafından sunulan raporlar depolanır ve tekrar erişilebilir.

N395 Bisiklet Takip Cihazı Nasıl Satın Alınır?

N395 bisiklet takip cihazı, piyasadaki diğer bisiklet cihazı fiyatları ile karşılaştırıldığında fiyat ve performansı bir araya toplayan yegâne ürün oluyor. N395 bisiklet takip cihazını web sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz. Diğer GPS takip cihazlarımıza ve çözüm cihazlarımıza göz atmak için https://n2mobil.com/arac-takip-sistemleri  adresini ziyaret edebilirsiniz. Otomobil takip cihazıevcil hayvan GPS takip cihazı ve kamera sistemleri gibi birçok ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Karşınıza çıkan formu doldurarak sipariş verebilir veya detaylı bilgi için 0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek, araç takip cihazı montajı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Araç Takip Sistemi Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sağlar Mı?

Hırsızlığa karşı araç takip sistemleri, gelişmiş güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Sarsılmaya karşı hassas sensörler ile alarm ve GPS ile anlık konum bilgisi sağlar. Bu özellikler, hırsızlar için en önemli caydırıcı etkenlerdir.

Araç Takip Sistemim Dışarıdan Fark Edilir Mi?

Hafif ve kompakt yapı ile portatifliği bir araya getiren N395 bisiklet takip cihazı, aracınıza saklanabilir ve fark edilmeyebilir. Örneğin, selenizin altına yerleştirebilir ve ilk bakışta görülmemesini sağlayabilirsiniz. Siz söylemedikçe, aracı kullanan kişiler bunun farkına varmayabilir.

Yağmurlu Havalarda Cihazım Zarar Görür Mü?

N395 bisiklet takip cihazı, IPX6 su koruma özelliği ile zorlu hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

ÖzellikDeğer
İşlemciCPU MTK2503, hakim frekans 260MHz
İletişim moduGSM
GSM frekansı850/900/1800/1900 MHz
GPRSClass 12, TCP/IP
Hafıza64Mb
Faz hatasıRMSPE<5,PPE<20
Azami çıkışGSM850/GSM900:33±3dBm, GSM1800/GSM1900:30±3Bm
Maks. frekans hatası±0.1ppm
Alış hassasiyetiClass II RBER2% (-102dBm)
GPS chipsetYüksek hassasiyetli çip
GPS frekansıGPS L1,1575.42MHz
GPS kanalı66
Konum doğruluğu5-10metre
Takip hassasiyeti-165dBm
Edinim hassasiyeti-148dBm
İlk düzeltme zamanıOrt. sıcak baş. ≤1sn, Ort. soğuk baş. ≤32sn, GNSS: ≤10sn
Wi-Fi konum doğruluğu3-50metre
BluetoothCSR BLE 4.0
iBeacon konum doğruluğu1-10metre
G-SensorBMA 250E
AntenDahili dört bantlı GSM anteni, 25mm × 25mm × 4mm GPS seramik anten
Pil10000mAh (Dahili 3.7V/2500mAh x 4 bytes 18650)
Şarj aletiGüneş enerjisi (6V/5W)
Ort. çalışma akımıYaklaşık 60mA
Ort. bekleme akımıYaklaşık 4mA
Çalışma durumuSıcaklık:-20˚C ~ 60˚C, Nem:5% – 95% yoğuşmasız
Cihaz ebatları123.0 (L) mm × 85.0 (W) mm × 49.0 (H) mm

Araç Takip Sistemi Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sağlar Mı?

Hırsızlığa karşı araç takip sistemleri, gelişmiş güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Sarsılmaya karşı hassas sensörler ile alarm ve GPS ile anlık konum bilgisi sağlar. Bu özellikler, hırsızlar için en önemli caydırıcı etkenlerdir.

Araç Takip Sistemim Dışarıdan Fark Edilir Mi?

Hafif ve kompakt yapı ile portatifliği bir araya getiren N395 bisiklet takip cihazı, aracınıza saklanabilir ve fark edilmeyebilir. Örneğin, selenizin altına yerleştirebilir ve ilk bakışta görülmemesini sağlayabilirsiniz. Siz söylemedikçe, aracı kullanan kişiler bunun farkına varmayabilir.

Yağmurlu Havalarda Cihazım Zarar Görür Mü?

N395 bisiklet takip cihazı, IPX6 su koruma özelliği ile zorlu hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

Call Now Button