N385 Konteyner Takip Cihazı

Ürün Özellikleri

Küresel Dolaşım

Sökülme Alarmı

Otomatik Statik Mod Değişimi

Kapı Açık / Kapalı Uyarısı

60 Gün Çalışması Süresi

Ip65 Suya Dayanıklılık

Kullanım Alanları

Filo Yönetimi

Araç Takip

Motosiklet Takip

N385 Konteyner Takip Cihazı

N385 konteyner takip cihazı, çeşitli sektörlerin ihtiyacına uygun olarak kullanabileceği bir N2Mobil ürünüdür. Nitekim bu ürün, konteyner takip özelliği ve diğer özellikleriyle sınıfının en iyi GPS takip cihazı olarak öne çıkmaktadır. Kompakt boyutlu olup, ergonomik yapısı sayesinde oldukça hafiftir. Küçük boyutunun yanı sıra, 370 g ağırlığı ile konteyner içerisine rahatça yerleştirilebilir.

Taşıt takip cihazları arasında iyileştirilmiş konum doğruluğu özelliğiyle de dikkat çeker. Ayrıca 10 metre bandında konum gösterme, takip hassasiyeti ve su/toz geçirmezlik özelliğine sahiptir. Konteynerlerin konumu ve rotasını en iyi biçimde göstermek için özel olarak tasarlanmıştır.

Güvenliğiniz için daha geniş önlemler almak isteyebilirsiniz. Bunun için uygun fiyatlı kamera cihazlarımızın özelliklerini de sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

N385 Konteyner Takip Cihazı Nedir?

N385 konteyner takip cihazı özellikleri ile klasmanının en gelişmiş konteyner takip sistemine sahiptir. 3G özelliğine sahip N385 takip cihazı, konteyner ve kargo taşımacılığı için tasarlanmıştır. Güvenlik yanında sağladığı imkanlarla oldukça kullanışlı bir güvenlik çözümüdür. WCDMA teknolojisinin kullanımı ve uzun ömürlü bir takip cihazı olması ile birlikte, konteynerlerin durumu ve konumu hakkında da detaylı bilgi akışı sağlar.

 N385’ü tercih etmeniz için sunabileceğimiz özellikleri ise şu şekildedir:

 • Kusursuz Küresel Dolaşım: Bu özellik sayesinde mükemmel bir şekilde küresel dolaşım imkanının kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.
 • Konteyner Kapısı Açık/Kapalı Uyarısı: Konteyner kapısının açık kalması halinde anında bilgi mesajı verir, kapandığına dair de bildirim sağlar.
 • Kurulum/Sökülme Uyarısı: Kurulum ya da sökümle durumlarında anında bilgi verir ve konteyner sahibine rapor sunar.
 • 60 Gün Çalışma Süresi (Statik Mod): 2 ay gibi uzun bir süre statik modda çalışabilir.
 • Otomatik Arazi/Deniz/Statik Mod Değişimi: Yolun durumuna ve koşullara göre otomatik mod değişimi yapar.
 • IP65 Suya Dayanıklılık: Suya dayanıklıdır ve yağmur, sel gibi durumlardan en az hasarla çıkar.

N385 Konteyner Takip Cihazı Kullanım Alanları

konteyner takip cihazları, araçların yerini izlemek için kullanılan küçük elektronik cihazlardır. Aracın yerini saptamak için GPS servislerini kullanır. konteyner takip cihazları genellikle araçlara ya da bazı tür iş makinelerine yerleştirilir. Bu durum, kurye veya bireysel araç kullanıcıları için kullanışlı bir cihaz olmasına olanak sağlamıştır. Kişisel araçlarda araç performansını ölçmek ve araç kontrolü sağlamak amacıyla kullanılır. Kurumsal firmalar ise personel ve iş verimliliği arttırma amacıyla kullanılmaktadır. Böylece araçların 7/24 takibi mümkün hale gelir. N385 koteyner takip cihazında da konteynerlerin durumu hızlı bir şekilde öğrenilebilir, konum takibi kolaylıkla yapılabilir.

N385 Konteyner Takip Cihazı Neden Almalısınız?

GPS uyduları sayesinde konteyner takibinin yapılmasını sağlayan N385 takip cihazı, pek çok açıdan avantajlar sunar. Bunlar şöyle sıralanabilir:

 • Konteynerin 7/24 bilgisayar ya da telefonlar üzerinden kontrol edilmesini sağlar.
 • Anlık veriler ile konum saptanabilir.
 • İş ve personel verimliliğini ölçmek için kullanılır.
 • Filolarının bakımlarının düzenli olarak yapılmasını sağlar.
 • Sigorta indirimi alma şansı artar.
 • Kurumsal şirketlerin iş planlamaları yapmalarına ve iş verimlerini arttırmalarına olanak sağlar.
 • Sıcaklık ve nem sensörü gibi farklı aksesuarlar ile etki alanı genişletilebilir.

N385 Konteyner Takip Cihazı Hangi Çözümlerde Kullanılır?

N385 konteyner takip cihazı, kullanıcı memnuniyeti için geliştirilen özel yazılımlar sayesinde kolaylıkla kullanılabilir. Konteyner takibinin çözümü için N385 konteyner takip cihazı etkili bir kullanım sunmaktadır. Konteynerin anlık olarak bilgisayar, tablet ya da telefondan takip edilmesine olanak sağlar. Aynı zamanda konteynerin geçmişe dönük izlenebilmesi ve gelen bilgilerin görülebilmesi için de kolaylıklar sunar. Kişisel araç sahipleri hırsızlık gibi kötü niyetli hareketler sonucu aracın nerede olduğunun bulunmasına yardımcı olur. Kurumsal şirketlerin iş ağlarında verimi arttırmaya ve personel takibi yapmaya yardımcı olmaktadır. N385 konteyner takip cihazı montajı ile kullanılabileceği çözümler şu şekilde sıralanabilir:

 • Lojistik yönetimi
 • Filo yönetimi
 • Araç takip
 • Araç konum bilgisi gizleme
 • Ergonomik yapı

N385 Konteyner Takip Cihazı Yazılımı

konteyner takip cihazları, temelde sayısal haritalar ve özel yazılımlardan oluşmuş bir sistem üzerinden çalışır. Araçlara takılan bu cihazlar ile GPS uydularından alınan bilgiler, kontrol ve iletişim merkezine aktarılır. Aktarılan bu bilgiler arasında aracın konumu sıcaklık gibi bilgilerin iletimi yapılır. Gelen bu bilgiler özel yazılımlar sayesinde bir araya toplanır. Sonrasında da sunucular üzerinden veri bankasına kaydedilir.

N385 Konteyner Takip Cihazı Sipariş

N385 ve diğer çözüm ürünlerimizi sipariş etmek veya detaylı bilgi almak için her zaman bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz ile iletişime geçmek için 0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden bağlantı kurmak mümkündür. Ek olarak bulunan formu doldurma suretiyle de iletişim kurulmaktadır. Formu doldurmanız halinde kısa süre içinde size dönüş yapacağımızı temin ederiz.

En uygun konteyner takip cihazları fiyatları hakkına bilgi almak için mutlaka bize danışın. Zengin ürün yelpazemiz içinde evcil hayvan GPS takip cihazı ya da otomobil takip cihazı gibi seçenekleri inceleyebilirsiniz. Bunun sonucunda sizin için en uygun araç takip cihazı öneri ve seçeneklerini değerlendirilmektedir.

Araç Takip Sistemleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

ÖzelliklerDeğerler
İletişim sistemiGSM & WCDMA
İletişim frekansıGSM: 850/900/1800/1900MHz, WCDMA: BAND1/BAND2/BAND5/BAND8
Hassasiyet<-104dBm
GPRSClass 12, TCP/IP
Alış hassasiyetiClass II RBER2%(-102dBm)
Hafıza32+32Mb
Faz hatasıRMSPE<5,PPE<20
Azami çıkışGSM850/GSM900:33±3dBm, GSM1800/GSM1900:30±3dBm
Maksimum frekans hatası±0.1ppm
ChipsetYüksek hassasiyetli chip
FrekansGPS L1, 1575.42MHz
GPS kanalı66
Konum doğruluğu<10 metre
Takip hassasiyeti-165dBm
Edinim hassasiyeti-148dBm
İlk düzeltme zamanı(Açık hava) Ort. sıcak baş. ≤1sn, Ort. soğuk baş. ≤32sn
GSM/GPS anteniGPS seramik anten
Çalışma sıcaklığı-20˚C ~ 70˚C
Su/toz geçirmezlikIP65
Bekleme süresi60 gün (statik modda her 6 saatte bir GPS verisi yüklenirse)
Pil3800mAh Li-Polymer pil
Cihaz boyutları43.0mm × 104.0mm × 200.0mm
Cihaz ağırlığı370g

Araç Takip Cihazı Nedir?

Özellikle kurumsal firmaların kendilerine bağlı araçları güvenli şekilde takip etmek için kullandıkları son teknoloji takip sistemine sahip araçlardır.

Araç Takip Cihazını Sürücü Görebilir mi?

Hayır, kolayca gizlenebildiği için siz söylemedikçe sürücü bunu bilmeyecektir.

Araç Takip Cihazını Nasıl Sipariş Edebilirim?

N2 Mobil’den araç takip cihazı sipariş etmek için 0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçebilir ya da sayfamızda bulunan formu doldurabilirsiniz.

Call Now Button