N330

Ürün Özellikleri

Uzaktan Yakıt / Güç Kesme

Kontak Bildirimi

Çoklu Alarm

Ip65 Su Geçirmezlik

9-90V Aralığı

Araç Akü Koruma

Kullanım Alanları

Filo Yönetimi

Araç Takip

Motosiklet Takip

N330 Takip Cihazı

Araç takip cihazı klasmanında üretilmiş olan N330 pek çok gelişmiş fonksiyonlara sahip olan bir GPS takip cihazıdır. Cihazı yerleştirdiğiniz aracın konumu hakkında gerçek zamanlı olarak bilgi almanızı ve o araçla iki yönlü olarak iletişim kurabilmenizi sağlar. Buna ek olarak aracın sürüş davranış raporlarını da bu cihaz sayesinde edinebilirsiniz.

N330 araç takip cihazı özellikleri içerisinde G-sensörü ve kapı sensörü de bulunmaktadır. Bu nedenle kullanıcılara maksimum verimi sağlayabilir. Ek olarak cihazı farklı yerlerde kullanabilmeniz için optimize olmasını sağlayan portlara da sahiptir. Bu portlar, çeşitli harici ekipman türleri ile desteklenir. Bahsi geçen portlara I / O portları adı verilir. Bütün bu donanımları göz önünde bulundurduğunda N330, araçlarını takip ve kontrol etmek isteyen kullanıcılar için kusursuz bir taşıt izleme cihazıdır. Üstelik piyasadaki en uygun fiyata sahiptir ve en kaliteli hizmetleri sunar.

N330 Takip Cihazı Nedir?

GPS (Küresel Konumlandırma Sistemi), dünyanın herhangi bir yerindeki alıcının konumunu tespit etmek amacıyla kullanılan bir sistemdir. Ancak alıcının bulunduğu konumun erişilebilir olması gerekir. Dört ya da daha fazla uyduyu kullanarak her türlü hava koşulunda, konum ve zaman verilerini size aktarabilen oldukça kullanışlı bir teknolojidir. GPS sistemleri günümüzde uçaklardan saatlere kadar birçok alanda kullanılmaktadır. En etkili kullanım alanlarından biri ise otomobiller ve diğer taşıtlardır. Bu noktada N330 otomobil takip cihazı da bu alanda hizmet verebilmek için üretilmiş, GPS sistemine sahip bir cihazdır.

İster tek bir aile arabasının sahibi olun, isterseniz de dev bir şirket aracı filosunun sahibi olun N330 taşıtlarınızı takip etmenize yardımcı olacak değerli bir araçtır. Taşıtlar için üretilmiş bu gerçek zamanlı takip cihazı; size aracın konumunu, seyahat ettiği hızını ve daha fazlasını iletebilmek için tasarlanmıştır. Buna ek olarak herhangi bir nesneyi takip etmek istiyorsanız; N375, N385 ve N395 modellerindeki takip cihazlarımıza göz atabilirsiniz. Hatta bunlara ek olarak evcil hayvan GPS takip cihazı ürünlerini de sitemizde bulabilirsiniz.

N330 Takip Cihazı Kullanım Alanları Nelerdir?

N330 otomobil takip cihazı çok çeşitli kullanım alanlarına hitap edebilmektedir. Bu kullanım alanlarından bazıları şunlardır:

 • Bireysel aracınızın konumunu güvence altına almak,
 • Aile bireylerinizin aracını takip etmek,
 • Lojistik firmanızdaki araçları takip etmek,
 • Filonuzda yer alan araçları takip etmek,
 • Şirketinizde yer alan araçları takip etmek.

N330 modelindeki taşıt takip cihazı bu kullanım alanlarının her birinde etkili sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Üstelik takip cihazı montajı da oldukça kolay ve pratiktir. Aynı zamanda lojistik firmanızda ve filonuzda yer alan araçlardan daha fazla verim elde etmek isteyebilirsiniz. O halde kamera ve aksesuar ürünlerimize de mutlaka göz atmalısınız.

N330 Takip Cihazını Neden Almalısınız?

Eğer N330 takip cihazı alma sebebinize göre sahip olacağınız avantajlar da değişiklik göstermektedir. Kendiniz ya da aileniz için bu ürünü tercih ediyorsanız en büyük avantajı güvenlik sağlayacak olmasıdır. Otomobiliniz çalındığında bu takip cihazı sizler için hayati seviyede önem taşıyacaktır. Bu nedenle takip cihazı tavsiye edilmektedir. Buna ek olarak otomobilinizi kullanmakta olan aile bireylerinizin güvende olduğundan emin olmanız için de N330 sizlere gerekli verileri verecektir.

Eğer taşıma, teslimat ya da inşaat gibi sektörlerdeki işletmeler olarak bu cihazı kullanacaksanız çok daha fazla avantaja sahip olursunuz. Çünkü N330 taşıt takip cihazı düşük maliyet ile üretkenlik artışı ve maksimum verimlilik gibi sonuçları elde etmenizi sağlayacaktır. Herhangi bir filo, işletmesinde görülen dar marjlar göz önüne alındığında tasarruf ve verimlilik elde edebilmelidir. Böyle durumlarda minimum miktarda para harcamak önemli olacaktır. N330 da tam da bunu başarmaya yönelik tasarlanmış bir cihazdır. Üstelik web sitemizde yer alan takip cihazı fiyatları da tamamen bütçenizin dostudur.

N330 Takip Cihazı Hangi Çözümlerde Kullanılır?

N330 takip cihazı size sağladığı avantajların yanı sıra pek çok konuya da çözüm getirmektedir. Bu cihazı kullanabileceğiniz çözümlerden bazıları şunlardır:

 • GPS içeren bu cihaz önemli araç ve sürücü verilerini gerçek zamanlı olarak toplar ve iletir.
 • Otomobil takip cihazı hücresel ağları kullanılarak verileri bölgesel sunuculara gönderilir. Sahip olduğu kapsama alanı, sinyal gücü ve hız; verileri etkili şekilde aktarabilmesi için güvenilir bir yol sağlar.
 • Her bölgede bulunan sunucular, verileri sıkı güvenlik önlemleriyle muhafaza eder ve gerçek zamanlı olarak işletmelere ya da kişilere sunar.
 • İnternete bağlı herhangi bir cihazdan erişilebilir ve işletmelerin bilgiye dayalı kararlar almasını sağlar.
 • Sağladığı veriler aracılığı ile müşteri memnuniyetini daha da artırmayı sağlayacak rota planlarını iyileştirebilir.
 • Yöneticiler, araçların nasıl kullanıldığını, sürücülerin onları nasıl çalıştırdığını, süreçlerdeki verimsizliklerin nerede meydana geldiğini ve daha fazlasını görebilir.

N330 Takip Cihazı Yazılımı

N330 otomobil takip cihazı son teknolojiye uyum sağlayabilen bir yazılıma sahiptir. Bu yazılım aracılığıyla sizlere en etkili araç takibini sağlar. Ayrıca verilerinizin her zaman güvende olduğundan emin olursunuz. Üstün kaliteye sahip bu yazılım sizleri yarı yolda bırakmaz ve kusursuz bir şekilde çalışır. N330 takip cihazının yazılımının ve kendisinin sahip olduğu teknik özelliklerden bazıları şunlardır:

 • GSM Frekansı: 850/900/1800/1900 Mhz
 • GPRS: Class 12, TCP/IP
 • Hafıza: 32+32mb
 • Faz Hatası: Rmspe<5, Ppe<20
 • Azami Çıkış: Gsm850/Gsm900:33±3dbm Gsm1800/Gsm1900:30±3bm
 • Maksimum Frekans Hatası: ±0.1ppm
 • GPS Chipset: Yüksek Hassasiyetli GPS Chip
 • Frekans: L1,1575.42mhz C/A Code
 • Gps Kanalı: Built-İn, 25mm X 25mm X 4mm
 • Konum Doğruluğu: <10 Metre
 • Takip Hassasiyeti: -162 dbm
 • Edinim Hassasiyeti: -148 dbm
 • İlk Düzeltme Zamanı (Açık Hava): Ort. Sıcak Baş. ≤1 sn – Ort. Soğuk Baş. ≤35 sn
 • Ses İzleme Aralığı: ≤5 metre
 • Pil: 450 mah/3.7 v Li-Polymer Pil
 • Çalışma Voltajı / Akımı: 9-36 vdc/45 ma(12 vdc), 28 ma(24 vdc)
 • Çalışma Sıcaklığı: -20˚c ~ 70˚c
 • Cihaz Ebatları: 80(L) Mm × 55.8.0 (W) Mm × 23.4 (H) Mm
 • Cihaz Ağırlığı: 95 g

N330 Takip Cihazına Nasıl Sahip Olunur?

N330 takip cihazına sahip olmak istiyorsanız “Sipariş” seçeneğinin altında yer alan formu doldurmanız gerekmektedir. Ardından en kısa zamanda sizlere geri dönüş yapacağız. Konu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız 0 850 433 18 18 numaralı çağrı merkezimizden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

N330 Takip Cihazı Sürücülerimin Güvenliğini Nasıl Artırabilir?

N330, bir sürücünün davranışının hem güçlü hem de zayıf yönlerini tanımlayan temel performans verilerini size sağlayabilir. Davranışsal riskleri gözlemlemek GPS izlemeyi kullanmak, en acil sorunlara anında çözüm bulabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıntılı geri bildirim içeren performans verileri, sürücülerin güvenlik standartlarını güçlendirmek ve sürücüleri eğitmek için kullanılabilir.

ÖzelliklerDeğerler
GSM frekansı850/900/1800/1900 MHz
GPRSClass 12, TCP/IP
Hafıza32+32Mb
Faz hatasıRMSPE<5, PPE<20
Azami çıkışGSM850/GSM900:33±3dBm, GSM1800/GSM1900:30±3Bm
Maksimum frekans hatası±0.1ppm
Alış hassasiyetiClass II RBER2% (-102dBm)
GPS ChipsetYüksek hassasiyetli GPS chip
GPS FrekansıL1,1575.42MHz
GPS Kanalı66
Konum doğruluğu<10 metre
Takip hassasiyeti-165dBm
Edinim hassasiyeti-148dBm
İlk düzeltme zamanı (Açık hava)Ort. sıcak baş. ≤1sec, Ort. soğuk baş. ≤32sec
Fonksiyon & Paket 
GSM/GPS anteniDahili dört band GSM anteni, GPS seramik anten
LED göstergelerGPS(mavi), GSM(yeşil)
Çalışma voltajı/akımı9-36VDC / 32mA (12VDC) 18mA (24VDC)
Bekleme akımı≤5mA
Çalışma sıcaklığı-20˚C ~ 70˚C
Su geçirmezlik oranıIPX5
Pil100mAh / 3.7V endüstriyel sınıf lityum pil
Cihaz ağırlığı26.6g
Cihaz boyutları73.8 (L) mm × 25.9 (W) mm × 12.2 (H) mm

İşletmeler neden GPS ile filo takibi yapıyor?

İşletmeler anında veri aktarımı sunan özel kanallara sahip olmak ister. Buna ek olarak rota değişiklikleri, iş durumu güncellemeleri ve teslimat kanıtı gibi önemli bilgilerin her zaman kaydedilmesi gerekir. Verilerin kayıt altına alınmasını sağlamak için GPS takip sistemleri kullanılmaktadır.

Araç takip cihazı türleri nelerdir?

Kablolu cihazlar, otomatik kurulabilen cihazlar ve mobil tabanlı cihazlar mevcuttur İşlemcilerine, çalışma alanlarına ve boyutlarına göre de farklı gruplara ayrılabilmektedirler.

N330 araç takibi, sürücülerimin güvenliğini nasıl artırabilir?

N330, bir sürücünün davranışının hem güçlü hem de zayıf yönlerini tanımlayan temel performans verilerini size sağlayabilir. Davranışsal riskleri gözlemlemek GPS izlemeyi kullanmak, en acil sorunlara anında çözüm bulabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıntılı geri bildirim içeren performans verileri, sürücülerin güvenlik standartlarını güçlendirmek ve sürücüleri eğitmek için kullanılabilir.

Call Now Button